Hlasoval jste 'down'.
Jota, vyslovovaná jako "it", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor. Vytvořil Aquamarine Networks

Jota, vyslovovaná jako "i-o-ta", je textový editor určený pro dlouhý textový soubor.

Funkce- Podpora do 1 milionu znaků. - Automatické rozpoznání více kódů znaků.UTF-8UTF-16BEUTF-16LEUTF-32BEUTF-32LEWINDOWS-1251WINDOWS-1252WINDOWS-1253WINDOWS-1255SHIFT_JISISO-2022-JPISO-2022-CNISO-2022-KRISO -8859-5ISO-8859-7ISO-8859-8BIG5GB18030EUC-JPEUC-KREUC-TWIBM855IBM866KOI8-RMACCYRILLICHZ-GB-2312X-ISO-10646-UCS-4-3412X-ISO-10646-UCS-4-2143 (zda můžete dekódovat nebo nezáleží na implementaci Androidu.) - Změna kódů znaků .- Auto-Detect linebreak code.- Změna kódu linebreak.- Keep linebreak kód až do uložení souboru.- Uložit pozici kurzoru se souborem.- Uložit historii opakovaných souborů.- Hledat /Nahradit (Podpora regulárních výrazů) - Sdílení textu s externí aplikací.MushroomShare (ACTION_SEND) Vyhledávání (ACTION_SEARCH) Otevřít (ACTION_VIEW) Direct Intent: V položce menu můžete spustit libovolnou aplikaci. s Flick.- Undo /Redo- Podpora klávesové zkratky s klávesou ALT /CTRL .- Přizpůsobení barev.- Vytvoření ikony zástupce v aplikaci HOME. - volba textu jako Perník (Dvojitým klepnutím vyberte slovo a poté klepnutím na vybranou oblast zobrazte značku.) - Zalomte slovo ZAP /VYP a nastavte šířku zalamování slov. Zobrazit řádek čísla.- Word Counter.- Podpora krajiny režim správně.- Auto save.- Auto Odsazení.- Zobrazit Tab /Linebreak.- Auto kapitalizace.- můžete použít jako editor SL4A.- Přizpůsobitelné Toolbar.- Přizpůsobitelné Syntaxe highlght.- Capture Screen shot.- Tapeta přizpůsobit.- Podpora Android OS 1.6 nebo novější .- Podpora jak dotykové obrazovky zařízení a qwerty-klávesnice zařízení.- Forever FREE a NO-AD.- Tento software je Open Source software pod licencí Apache. CAUTIONRTL-Language a obousměrný text nejsou podporovány .... Více informací »

Alternativy k Jota Text Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Jota Text Editor.
Alternatives: 
Oficiální textový editor prostředí GNOME. Vytvořil projekt GNOME
Mac
Windows
Linux
BSD
GNOME
OpenSolaris
Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Vytvořeno společností Microsoft

Nejjednodušší textový editor. Prostý text, uloží ve formátu .txt. Není k dispozici ke stažení; ve všech verzích systému Windows.

Windows
Notepad3 je rychlý a lehký textový editor Scintilla se zvýrazněním syntaxe. Vytvořil Rizonesoft

Přestože byl operační systém Windows v posledních letech výrazně aktualizován. Výchozí Poznámkový blok systému Windows však nebyl aktualizován za 20 let. Pokud potřebujete textový editor pro jednoduché programovací úlohy, pomocí vanilla Windows Poznámkový blok to prostě neřeže.

Windows
SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhradník poznámek pro operační systémy Microsoft Windows ... Vytvořil UVViewSoft

SynWrite je bezplatný editor zdrojových kódů a náhrada poznámek pro operační systémy Microsoft Windows.

Windows
Total Commander