jhead je manipulační nástroj záhlaví Exif Jpeg. Věci jhead mohou získat z jpeg souboru Exif Vytvořil Matthias Wandel

jhead je manipulační nástroj záhlaví Exif Jpeg.

Věci jhead lze extrahovat z jpeg souboru Exif

Byl proveden snímek o čase a datumu Zhotovení a model fotoaparátu Integrovaný snímek s malou vzdáleností Exif miniatur Rychlost závěrky Číslo fotoaparátu F-zastávka Použitý blesk (ano /ne) Vzdálenost fotoaparátu byla zaměřena na Ohnisková vzdálenost a vypočtená ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35 mm Rozlišení obrazu GPS info, pokud jsou uloženy v obrázku hlavička IPTC XMP data Další informace »

Věci jhead mohou upravit v souboru exif jpeg

Obrázky nahoře podle značky rotace pomocí jpegtran Nastavení nebo relativní úprava interních časových značek exif Oprava posunutí datumu a času ve velkých šaržích snímků Zmenšit nebo oddělovat data podle časového razítka exif Převést záhlaví exif mezi obrázky Nahraďte miniatury uvnitř záhlaví Exif Upravte komentáře jpeg (ale ne komentáře Exif) Odstraňte exif nebo komentáře z obrázků jpeg Vytvořte novou minimální hlavičku exif obsahující datum a miniaturu

Alternativy k jhead pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako jhead.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonné ... \ t Vytvořil Corel

Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonnou správu fotografií, pokročilé nedestruktivní úpravy a kompletní zpracování RAW.

Mac
Windows
Linux
Digitální fotografický profesionál Canon (DPP) je výkonná bezplatná softwarová aplikace určená pro ... Vytvořil Canon

Digitální fotografický profesionál Canon (DPP) je výkonná bezplatná softwarová aplikace určená pro editaci, organizaci a zpracování souborů Canon RAW. Tento software je snadno integrován do existujícího pracovního postupu s jinými programy pro úpravy, jako je například Adobe Photoshop.

Mac
Windows
PhotoDirector je profesionální aplikace pro práci s fotografiemi CyberLink na profesionální úrovni. Vytvořeno společností Cyberlink

PhotoDirector je profesionální aplikace pro práci s fotografiemi CyberLink na profesionální úrovni, která vychází z oceňovaného softwaru pro editaci videa, PowerDirector.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
iPad
Sparkbox vám pomůže spravovat obrázky pro váš návrh. Vytvořil IcyBlaze

Sparkbox vám na rozdíl od aplikace iPhoto umožňuje spravovat obrázky pro svůj design. Je to elegantní a čistá knihovna obrázků ve vašem počítači Mac; Je ideální pro návrháře, aby uspořádal vaši kolekci obrázků a dobře využil svou vizuální inspiraci.

Mac
iPhone