Nástroj prototyp InVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Vytvořil InVisionApp

Prvotní nástroj inVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Sdílejte svou práci a získávejte okamžitou zpětnou vazbu přímo na obrazovce.

Alternativy k InVision pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako InVision.
Alternatives: 
Design rozhraní založený na týmech, Figma vám umožní spolupracovat na návrzích v reálném čase. Vytvořil Figma Inc.

Figma je nástroj pro návrh rozhraní pro spolupráci. Udržujte tým zaměřený a na stejné stránce pomocí komunikace a spolupráce v reálném čase s komerčními vektorovými a rastrovými grafickými nástroji.

FEATURES

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Načrtněte nápady svého uživatelského rozhraní a všechny na stejné stránce. Vytvořil Balsamiq Studios LLC

Drátové modely Balsamiq je rychlý nástroj s nízkým věrností, který reprodukuje zkušenosti s kreslením na poznámkovém bloku nebo tabuli, ale pomocí počítače.

FEATURES

Mac
Windows
Web
Design a prototypování uživatelských zkušeností (UX). Vytvořeno společností Adobe

Přechod od nápadu k prototypu rychleji pomocí softwaru Experience Design CC, prvního multiplatformového nástroje pro navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací.

Mac
Windows
Skica pro Windows. Otevře, upraví a uloží soubory .sketch. Vytvořil Ikony8

Lunacy je nativní aplikace systému Windows, která otevírá, upravuje a ukládá soubory .sketch. Stručně řečeno, je to dlouho očekávaná skica pro Windows. Řeší velkou bolest projektových týmů pracujících na různých operačních systémech a zlepšuje proces přechodu od návrhu k vývoji.

Windows
Windows S
Navrhněte interaktivní UI prototypy pro moderní rozhraní. Vytvořil Facebook

Origami Studio je bezplatný návrhářský nástroj vytvořený designéry Facebooku pro vytváření interaktivních prototypů uživatelského rozhraní. Elegantní rozhraní založené na vrstvě umožňuje designérům repaidně vytvářet prototypy s vrstvami, vytvářet interakce a sdílet je s ostatními.

Mac
Android
iPhone
Hodnotenia: 

Nabízí spoustu funkcí zdarma, které vám budou účtovány další platformy, to je skvělé!

Nabízí spoustu funkcí zdarma, které vám budou účtovány další platformy, to je skvělé!