ifavicon.com je komplexní zdroj favicons. Vytvořil iFavicon.com

ifavicon.com je komplexní zdroj favicons. Publikujeme různé návody a tipy na správné používání favikonů a také hostujeme několik nástrojů, jako je favicon generator, favicon validator a favicon grabber.

Alternativy k iFavicon pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako iFavicon.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
Favicon generátor pro mobilní éru.

Generátor Favicon pro mobilní období. Vy potřebujete nejen favicon pro PC, ale i pro všechny moderní platformy: iOS, Android, Windows 8 ... Tento generátor favicon je online nástroj, který potřebujete k tomu, abyste dostali práci za pár vteřin.

Web
Free Online Icons Converter - Převod PNG na ICO a ICO na PNG soubory: Windows Vista kompatibilní ... Vytvořil Vista ikony

Free Online Icons Converter - Převede PNG na ICO a ICO na PNG soubory: Ikony kompatibilní s Windows Vista.

Web
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Favicon Generator
Favicon Grabber
Favicon Validator