@icon sushi je převodník obrázků na ikonu, který podporuje editor masky a vytváření Windows ... Vytvořil Towofu SOFT

@icon sushi je převodník obrázků na ikonu, který podporuje editor masky a vytváření ikon ve formátu Windows XP 32bit /Windows Vista.

Alternativy k icon sushi pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 12 programů podobných jako icon sushi.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
gnome-paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Gnome-Paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Linux
PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly jako retušování ... Vytvořil Zhenzhou Wang

PaintStar je všestranný digitální software pro zpracování obrazu vhodný pro takové úkoly, jako je retušování fotografií, skládání a vytváření obrázků, morfování obrazu, snímání obrazovky a zobrazení miniatury obrázků v kontextovém menu Průzkumníka Windows.

Windows
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
Samostatný starý MS Paint program, který vám umožní získat staré rozhraní XP Paint v systému Windows 7.

Samostatný starý MS Paint program, který vám umožní získat staré rozhraní XP Paint v systému Windows 7.

Windows
RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon nabízející více způsobů vytváření ... Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon, které nabízejí několik způsobů vytváření ikon XP, Vista a Mac a správu knihoven ikon.

Windows
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Photopainter je software pro lakování přírodních médií a systém zpracování obrazu ve stejném ... Vytvořeno společností Eusoftware Co. Ltd.

Photopainter je současně software pro lakování přírodních médií a systém zpracování obrazu.

Můžete jej použít nejen k retušování fotografie, ale také k přetváření fotografií do malování v přírodním stylu a vytváření nových uměleckých děl.

Windows