Home Photo Studio je výkonný a snadno použitelný software pro úpravu fotografií, který nabízí kompletní sadu ... Vytvořeno společností AMS Software

Home Photo Studio je výkonný a snadno použitelný software pro úpravu fotografií, který nabízí kompletní sadu nástrojů pro manipulaci s obrázky. Díky pohodlnému rozhraní a podrobnému systému nápovědy se software snadno naučí, ale poskytuje dostatek možností, jak udržet každého nadšence fotografů tvůrčího obsazení.

S aplikací Home Photo Studio můžete prohlížet a upravovat své digitální snímky. Fotografie mohou být retušovány, barvy mohou být vylepšeny, červená oka mohou být odstraněny a rozmazané snímky mohou být zřetelnější. Všechny tyto změny lze provést kliknutím myši! Další informace »

Funkcie: 
Alternativy k Home Photo Studio pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Home Photo Studio.
Alternatives: 
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad