Animace grafický editor snadné použití - výkonný nástroj pro spriting a pixel umění. Vytvořeno společností HUMANBALANCE Co.

Animační grafický editor snadno použitelný - výkonný nástroj pro stříkání a obrazové umění.

Funkce: podporuje formát AVI (* žádný zvuk), podporuje libovolné bitů za pixel, náhled v reálném čase při úpravách, více vrstev, cibulí kůže, dávková konverze, výstupy animace jako více souborů nebo kombinované souborové tisky více snímků , získá obraz z prohlížeče obrázků TWAIN.

Funkce v edici sharewaru: podporuje formát ikony Windows (* .ico), podporuje formát kurzoru ve formátu Windows (* .cur, * .ani), podporuje animovaný formát GIF * Další informace »

Alternativy k GraphicsGale pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako GraphicsGale.
Alternatives: 
Aseprite je program David Capello pro tvorbu animovaných skriptů a obrazů. Vytvořil Aseprite

Aseprite (dříve ASE, aka Allegro Sprite Editor) je program pro vytváření animovaných skriptů & amp; pixel umění. Sprites jsou malé obrázky, které lze použít na vašem webu nebo ve videohře.

Mac
Windows
Linux
Pixen je pixel art editor určený pro práci s nízkým rozlišením rastrového umění, jako jsou ty ... Vytvořil Pixen Project

Pixen je pixel art editor určený pro práci s rastrovým uměním s nízkým rozlišením, jako jsou například 8bitové skřítky nalezené ve videoherách starých škol.

Mac
iPad
Pixel Art pro Android. Vytvořil RJ Marsan

Cílem Pixelsque je být co nejjednodušší a přitom zachovat mnoho výkonných funkcí. Funguje jako každý standardní editor pixelů, s perem, gumou a tvary. Přiblížení obrázku a dvojité přetažení prstem lze použít k pohybu po obrázku odkudkoli.

Android
Android Tablet
Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavný Amiga ... Vytvořil Cosmigo

Pro Motion je kreslicí a animační software pro Windows navržený podobně jako slavná Amiga Deluxe Paint (DPaint).

Windows