Zvětšený zoom prohlížeč obrázků. Vytvořil Ingo Ruhnke & lt; grumbel & gt;

Galapix je prohlížeč obrázků, který umožňuje přímou přiblížení do velké sbírky desítek tisíc obrázků z malých miniatur dolů až po originální velikost obrázků plynule s velmi krátkou dobou načítání a bez ztráty interaktivity. Dosahuje to tím, že udržuje dlaždici, která ukládá nejen miniatury pro jednu velikost, ale miniatury mnoha různých velikostí. Tato vyrovnávací paměť miniatur vyžaduje maximálně 1,5 krát více úložiště jako samotné obrázky, ale jako dlaždice jsou generovány na vyžádání často mnohem méně .... Více informací »

Galapix lze také použít k prohlížení obrázků velikosti gigapixelu. Formát souboru Zoomify ImageProperties.xml je podporován.

Galapix podporuje širokou škálu obrazových formátů včetně JPEG, PNG, XCF (Gimp), KRA (Krita) a všech podporovaných aplikací ImageMagick.

Alternativy k Galapix pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Galapix.
Alternatives: 
Rychlý a kompaktní prohlížeč obrázků /konvertor se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonné pro ... Vytvořil Irfan Skiljan
Windows
PortableApps.com
digiKam je pokročilá aplikace pro správu digitálních fotografií pro Linux /KDE, která umožňuje import ... Vytvořil KDE Familly

digiKam je pokročilá aplikace pro správu digitálních fotografií pro linux /KDE, která umožňuje import a organizaci digitálních fotografií "snap". Fotografie jsou uspořádány do alb, která lze třídit chronologicky, podle rozložení složek nebo podle vlastních sbírek.

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
Qt
JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Windows
PortableApps.com
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Shotwell je open source organizátor fotografií určený pro pracovní prostředí GNOME. Vytvořil Yorba

Shotwell je organizátor fotografií s otevřeným zdrojovým kódem určený pro pracovní prostředí GNOME.

Funkce

Linux
gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME. Funkce Prohlížeč obrázků Vytvořil projekt GNOME
Mac
Linux
GNOME
Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animace pro Windows s funkcí snímání obrazovky. Vytvořil Chun Sejin

Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animací pro Windows s funkcí snímání obrazovky.

Windows
Windows Mobile
Capture One Pro je přední software pro převodník a pracovní postup, který umožňuje fotografům ... Vytvořeno první fází

Capture One Pro je profesionální RAW konvertor, který nabízí dokonalou kvalitu obrazu s přesnými barvami a neuvěřitelnými detaily z více než 300 špičkových kamer - přímo z krabice.

Mac
Windows
Hornil Stylepix, nebo prostě StylePix, je program pro editaci grafiky s řadou pokročilých ... Vytvořil Hornil

Hornil Stylepix, nebo jednoduše StylePix, je program pro úpravu grafiky s řadou pokročilých funkcí. StylePix je zkratka pro Style Pictures. To znamená vaše obrázky s pěkným stylem. Pokud nemáte žádné zkušenosti, můžete se snadno naučit upravovat obrázky a retušovat své fotografie.

Windows
Simplistic Image Viewer se zaměřením na rychlost vykreslování a přepínání mezi obrázky. Vytvořil FMJ-Software

Simplistic Image Viewer se zaměřením na rychlost vykreslování a přepínání mezi obrázky. Dobrý doplněk, když nejsou žádné možnosti úpravy.

Funkce zvýrazněných světel:

Windows
Universal Viewer je pokročilý prohlížeč souborů pro širokou škálu formátů. Podporované formáty souborů jsou: Vytvořil UVViewSoft

Universal Viewer je pokročilý prohlížeč souborů pro širokou škálu formátů. Podporované formáty souborů jsou:

Windows
Nejlepší místo, kde se můžete těšit, organizovat, upravovat a sdílet všechny své digitální paměti. Vytvořeno společností Microsoft

Pomocí aplikace Fotografie můžete prohlížet nebo upravovat fotografie a videa v knihovně Obrázky a na jednotce OneDrive a importovat fotografie a videa. Aplikace Fotografie obsahuje širokou škálu možností úprav pro zdokonalení fotografií, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.

Windows
Windows S
Windows Phone
Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonné ... \ t Vytvořil Corel

Corel AfterShot Pro je rychlý a flexibilní software pro práci s digitálními fotografiemi, který kombinuje výkonnou správu fotografií, pokročilé nedestruktivní úpravy a kompletní zpracování RAW.

Mac
Windows
Linux