FX Photo Studio CK (byl FX Photo Studio Pro) má širokou paletu efektů a funkcí, které ... Vytvořil MacPhun

FX Photo Studio CK (byl FX Photo Studio Pro) má širokou škálu efektů a funkcí, které přinášejí nekonečnou kreativitu vašim fotografickým projektům. Ať už jste profesionální fotograf nebo fanoušek, tento výkonný editor fotografií po zpracování zpracovává snímky na zcela novou úroveň jasnosti, lesku a stylu.

Funkce * Zahrnuje rozmanitost více než 170 fotografických efektů a filtrů * 20 kategorií pro různé styly fotografie * Profesionální nástroje pro editaci obrazu a barevné ovládání * Maskovací a barevné stříkající nástroje * Schopnost aplikovat více vrstev na jednu image * Přístup k vašim iPhoto a Aperture albu * Intuitivní uživatelské rozhraní * Sdílení prostřednictvím nejpopulárnějších sociálních sítí Více informací »

Alternativy k FX Photo Studio CK pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 6 programů podobných jako FX Photo Studio CK.
Alternatives: 
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
BeFunky je online řešení pro editaci fotografií a grafické řešení Vytvořil befunky

Společnost BeFunky, která byla založena v roce 2007, byla průkopníkem online editačních prací s výrobkem tak silným, že získal celosvětovou pozornost.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Kindle Fire
PhotoPlus je bezplatný software pro editaci obrázků omezený funkcí Serif, který vám umožní opravit ... Vytvořil Serif

PhotoPlus je bezplatný software pro editaci obrázků omezený na funkce Serif, který vám umožňuje opravit a vylepšovat digitální fotografie; malovat a smíchat kartáči; a vyexportujte fotky pro tisk, e-mail a web.

Windows
AliveColors je komplexní software pro editaci grafiky a fotografií pro systémy Windows a Mac.

AliveColors je všestranný editor obrázků pro systémy Windows a Mac, který je přizpůsoben potřebám profesionálních i zájemců amatérských fotografů.

Mac
Windows