Editor fotografií rámců - Vylepšete své digitální fotografie a pracovní plochu. Vytvořil Kigosoft Inc

Editor fotografií rámců - Vylepšete své digitální fotografie a pracovní plochu. Editor fotografií se stovkami klipů a textu, kombinace fotografií a přidávání snímků.Frame Photo Editor je snadný software pro úpravu fotografií. Můžete upravovat fotky a zdobit fotografie několika kliknutími myší. S ním můžete snadno kombinovat digitální fotografie na jiný obrázek nebo fotografii. Přidejte profesionální efekty k fotografiím pomocí efektů Framing a Edging. K obrázkům můžete také přidat květiny, kreslené obrázky. Názvy a popisky jsou stejně snadné přidat ... Více informací »

Alternativy k Frame Photo Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako Frame Photo Editor.
Alternatives: 
Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím řady ... Vytvořil Kevin Systrom a Mike Krieger

Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím série obrázků. Přiložte fotku do svého iPhone, vyberte filtr, který přemění vzhled a pocit, pošlete na Facebook, Twitter nebo Flickr - je to stejně snadné jako koláč.

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
PixelFed je federovaná platforma pro sdílení obrázků, napájená protokolem ActivityPub. Vytvořil Dansup

Pixelfed je open-source federovaná platforma. Můžete si spouštět svou vlastní instanci nebo se připojit k ní.

Web
Self-Hosted
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete vytvářet běžné fotografie ... Vytvořeno společností Adobe

Adobe Photoshop Elements kombinuje sílu a jednoduchost, takže můžete dělat běžné fotografie mimořádné; vyprávět zajímavé příběhy v krásných, personalizovaných výtvorech pro tisk a web; a snadno najít a zobrazit všechny své fotografie.

Mac
Windows
Windows S
Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Vytvořil Adobe Systems Incorporated

Voliér Photo Editor je zábavný a jednoduchý způsob, jak vytvořit krásné fotografie během několika sekund. Používejte profesionálně navržené filtry, kreativní samolepky a rámečky, nástroje pro retušování a další nástroje pro vytváření a sdílení úžasných fotek!

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Přidejte retro efekty na vaše fotografie v okamžiku! Vytvořil Autodesk

Přidejte retro efekty k vašim fotografiím!

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Chrome
Facebook
Retrica je jednoduché fotografování a sdílení aplikací s téměř nekonečnou kombinací živých filtrů ... Vytvořil Venticake Inc.

Každý den miliony lidí všude zachycují a sdílejí miliony vzpomínek na Retricu s:

Android
iPhone
Kindle Fire
Nechte ty fotky z jejich alb a PK s uživateli Camera360 po celém světě! Vytvořil Xu Hao

Fotoaparát Camera360 je plnohodnotná fotoaparátová aplikace s klasickými a originálními fotografickými filtry, živými samolepkami a maskami, sdílením obrázků a vestavěnými komunitními možnostmi pro získání vašich fotografií na celém světě.

Android
iPhone
Windows Phone
Kindle Fire
Photo Editor je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi. Vytvořeno macgyver

Editor fotografií je jednoduchá a snadná aplikace pro manipulaci s fotografiemi.

Android
Android Tablet
Zdarma online software pro úpravu fotografií. Vytvořeno piZap

Bezplatný software pro úpravu fotografií.

Web
Android
iPhone
Facebook