Foxy Photo Editor má vše, co potřebujete k úpravám obrázků a vytváření úžasných kompozic ... Vytvořil deckeleven

Aplikace Foxy Photo Editor obsahuje vše, co potřebujete k úpravám obrázků a vytváření úžasných kompozic v telefonu Android. K dispozici je bezplatná zkušební verze.

Alternativy k Foxy Photo Editor pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako Foxy Photo Editor.
Alternatives: 
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
Home Photo Studio je výkonný a snadno použitelný software pro úpravu fotografií, který nabízí kompletní sadu ... Vytvořeno společností AMS Software

Home Photo Studio je výkonný a snadno použitelný software pro úpravu fotografií, který nabízí kompletní sadu nástrojů pro manipulaci s obrázky.

Windows
RealWorld Photos je bezplatný přenosný editor fotografií pro Windows. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Photos je editor obrázků zaměřený na retušování fotografií a dávkové zpracování obrazu. Může být použita k úpravě expozice, odstranění červených očí nebo škrábanců, úprava tvarů, vylepšení fotografií nebo použití vodoznaků v dávce.

Windows