Vývojář se zdá být odhlášen Vytvořil Enrico Ros

Fotowall je kreativní nástroj, který vám umožní hrát s pixely, jak jste kdy chtěli! Proveďte dokonalé uspořádání s fotografiemi, přidejte text, živé video z webové kamery a nejlepší internetové snímky.

Alternativy k Fotowall pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 11 programů podobných jako Fotowall.
Alternatives: 
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam. Vytvořil Digikam

ShowFoto je samostatný editor obrázků projektu digiKam.Je spuštěn bez podpory databáze obrázků digiKam, ale poskytuje všechny funkce editoru obrázků.

Mac
Windows
Linux
KDE
gnome-paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Gnome-Paint je jednoduchý a snadno použitelný program pro GNOME. Je inspirován MS-Paint.

Linux
PixelStyle Photo Editor pro Mac je software pro editaci fotografií a grafický design ... Vytvořeno společností EffectMatrix Ltd.

PixelStyle Photo Editor 3.5.1 pro Mac je all-in-one Photo Editor pro Mac s obrovskou škálou špičkových filtrů: osvětlení, rozostření, zkreslení, posunutí, stíny, záře ...

Mac
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
PhotoImpact je nabitý zábavnými fotografickými projekty, jednoduchými opravami fotografií jedním kliknutím a novými nástroji pro digitální umění ... Vytvořil Corel

PhotoImpact je nabitý zábavnými fotografickými projekty, jednoduchými opravami fotografií jedním kliknutím a novými nástroji pro digitální umění, díky nimž vaše kreativní projekty vypadají co nejlépe. Rychle se dotkněte svých oblíbených snímků pomocí inovativních úprav ExpressFix.

Windows