Projektanti nástrojů pro prototyp čekají. Vytvořil Flinto LLC

Flinto for Mac je komplexní nástroj pro prototypování aplikací, který vám umožní vytvářet cokoliv od jednoduchých prototypů až po komplexní prototypy s působivými interakcemi. Pečlivě jsme navrhli Flinto for Mac, abychom minimalizovali složitost. Neexistují žádné programovací nebo časové osy. Je to prototypový nástroj, který designéři čekali.

Alternativy k Flinto pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Flinto.
Alternatives: 
Online diagram a vývojový diagram software, který podporuje Microsoft Visio import a může pracovat na všech ... Vytvořil Lucidchart

Lucidchart je online diagram a vývojový diagram, který podporuje import Microsoft Office Visio a může pracovat na jakémkoli operačním systému. Nejjednodušší způsob, jak kreslit vývojové diagramy, drátové modely, diagramy UML, diagramy sítí, mapy mysli, makety iPhone, mapy stránek a další.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Microsoft Office Word
Google Drive
Google Drive - Docs
Google Apps
...
Google Drive - Sheets
Microsoft Office Suite
Nástroj prototyp InVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Vytvořil InVisionApp

Prvotní nástroj inVision vám umožňuje vytvářet interaktivní drátové snímky a prototypy s vysokou věrností. Sdílejte svou práci a získávejte okamžitou zpětnou vazbu přímo na obrazovce.

Web
Načrtněte nápady svého uživatelského rozhraní a všechny na stejné stránce. Vytvořil Balsamiq Studios LLC

Drátové modely Balsamiq je rychlý nástroj s nízkým věrností, který reprodukuje zkušenosti s kreslením na poznámkovém bloku nebo tabuli, ale pomocí počítače.

FEATURES

Mac
Windows
Web
Design rozhraní založený na týmech, Figma vám umožní spolupracovat na návrzích v reálném čase. Vytvořil Figma Inc.

Figma je nástroj pro návrh rozhraní pro spolupráci. Udržujte tým zaměřený a na stejné stránce pomocí komunikace a spolupráce v reálném čase s komerčními vektorovými a rastrovými grafickými nástroji.

FEATURES

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Design a prototypování uživatelských zkušeností (UX). Vytvořeno společností Adobe

Přechod od nápadu k prototypu rychleji pomocí softwaru Experience Design CC, prvního multiplatformového nástroje pro navrhování a prototypování webových stránek a mobilních aplikací.

Mac
Windows
Axure RP je předním nástrojem pro rychlé vytváření drátových modelů, prototypů a specifikací pro ... Vytvořil Axure Software Solutions, Inc.

Axure RP je vedoucí nástroj pro rychlé vytváření drátových modelů, prototypů a specifikací pro aplikace a webové stránky.

Mac
Windows
Navrhněte interaktivní UI prototypy pro moderní rozhraní. Vytvořil Facebook

Origami Studio je bezplatný návrhářský nástroj vytvořený designéry Facebooku pro vytváření interaktivních prototypů uživatelského rozhraní. Elegantní rozhraní založené na vrstvě umožňuje designérům repaidně vytvářet prototypy s vrstvami, vytvářet interakce a sdílet je s ostatními.

Mac
Android
iPhone
Tvorce diagramů založených na cloudu pro společnosti, týmy a vás. Vytvořil Nulab Inc

Cacoo je uživatelsky přívětivý online diagramovací nástroj, který vám umožňuje vytvářet různé diagramy, jako jsou drátové modely, vývojové diagramy, diagramy UML, diagramy sítí, mapové mapy, soubory Sitemap, databázové diagramy a další.

Web