Vytvořte si vlastní oblíbenou ikonu pro své webové stránky a podívejte se na galerii některých těch, které mají ... Vytvořil Favicon

GENERUJTE vlastní oblíbenou ikonu pro své webové stránky a podívejte se na galerii některých těch, které byly vytvořeny.

IE7 je mimo a došlo ke změnám ve způsobu favicons. Již nejsou požadované favicony a zobrazují se pouze akce uživatele, který si záložku stránky prohlíží; pokud je favicon přítomen, IE 7 ji zobrazí v poli umístění.

IE7 také zobrazuje favicony v jednotlivých kartách prohlížeče, což odpovídá značkové příležitosti, kterou už delší dobu využívají prohlížeče Mozilla jako Firefox a Camino, stejně jako rodina Opera. Další informace »

Alternativy k Favicon Generator pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Favicon Generator.
Alternatives: 
IcoFX je řešení vše-v-jednom pro vytváření, extrakci a úpravu ikon. Vytvořil Attila Kovrig

IcoFX je řešení vše-v-jednom pro tvorbu, extrakci a úpravu ikon. Je navržen tak, aby fungoval s ikonami Windows a Macintosh podporujícími průhlednost.

Windows
Online generátor favicon & amp; tvůrce umožňuje převést obrázek GIF, JPEG, PNG a stáhnout v ...

Online generátor favicon umožňuje konvertovat obrázky GIF, JPEG, PNG a stáhnout ve formátu favicon.ico 16x16 nebo 32x32 pixelů nebo HTML kód, vytvořit galerii favicon.

Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Favicon generátor pro mobilní éru.

Generátor Favicon pro mobilní období. Vy potřebujete nejen favicon pro PC, ale i pro všechny moderní platformy: iOS, Android, Windows 8 ... Tento generátor favicon je online nástroj, který potřebujete k tomu, abyste dostali práci za pár vteřin.

Web
Free Online Icons Converter - Převod PNG na ICO a ICO na PNG soubory: Windows Vista kompatibilní ... Vytvořil Vista ikony

Free Online Icons Converter - Převede PNG na ICO a ICO na PNG soubory: Ikony kompatibilní s Windows Vista.

Web
RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon nabízející více způsobů vytváření ... Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Icon Editor je kompletní řešení pro autory ikon, které nabízejí několik způsobů vytváření ikon XP, Vista a Mac a správu knihoven ikon.

Windows
Volný Favicon Creator

Zdarma Generátor Favicon Toto je nejlepší online nástroj pro vytváření profesionálních favicon.ico nebo animovaných favicons

Web
ifavicon.com je komplexní zdroj favicons. Vytvořil iFavicon.com

ifavicon.com je komplexní zdroj favicons. Publikujeme různé návody a tipy na správné používání favikonů a také hostujeme několik nástrojů, jako je favicon generator, favicon validator a favicon grabber.

Web
JDraw je pixel orientovaný grafický editor určený speciálně pro malé až středně velké snímky ...

JDraw je grafický editor orientovaný na pixely navržený speciálně pro malé až střední velikosti obrázků používaných k ozdobě webových stránek. Je kompletně napsán v jazyce Java, snadno se používá a ukládá (animované) GIF, ICO a PNG.

Mac
Windows
Linux
@icon sushi je převodník obrázků na ikonu, který podporuje editor masky a vytváření Windows ... Vytvořil Towofu SOFT

@icon sushi je převodník obrázků na ikonu, který podporuje editor masky a vytváření ikon ve formátu Windows XP 32bit /Windows Vista.

Windows
Vytvořte ikony Vista s ikonou Editor Toolset. Vytvořil Impact Software

Vytvořte ikony Vista s ikonou Editor Toolset. Vyhledejte a extrahujte stovky ikon v rozlišení 256 x 256 v instalaci systému Vista. Vytvořte ikony pro všechny platformy Windows. Tato sada ikonových nástrojů obsahuje čtyři integrované komponenty, které vynikají ve svých konkrétních oblastech.

Windows
faviconit je nástroj pro vytváření favikonů a hlavičky HTML pro prakticky všechna zařízení a prohlížeče.

faviconit je nástroj pro vytváření favikonů a hlavičky HTML pro prakticky všechna zařízení a prohlížeče.

Nahrát soubor png (alpha supported) a faviconit jej převede na 14 .png velikosti a soubor .ico.

Web