FastStone MaxView je rychlý, kompaktní a inovativní prohlížeč obrázků, který podporuje všechny hlavní grafické ... Vytvořil FastStone

FastStone MaxView je rychlý, kompaktní a inovativní prohlížeč obrázků, který podporuje všechny hlavní grafické formáty. Jeho intuitivní rozložení umožňuje prohlížet obrázky různými způsoby. Umožňuje přímo a okamžitě prohlížet obrázky v archivních souborech ZIP a RAR chráněných heslem, což je perfektní řešení pro prohlížení soukromých obrázků. Je to praktický nástroj pro rychlé prohlížení, otáčení, změnu velikosti, oříznutí, anotace a tisk obrázků.

Alternativy k FastStone MaxView pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako FastStone MaxView.
Alternatives: 
Rychlý a kompaktní prohlížeč obrázků /konvertor se snaží být jednoduchý pro začátečníky a výkonné pro ... Vytvořil Irfan Skiljan
Windows
PortableApps.com

XnViewMP je bezplatný software pro prohlížení, organizování, převod grafických a fotografických souborů nebo pro vytváření prezentací, kontaktních listů, stránek HTML.

Mac
Windows
Linux
FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Vytvořil FastStone Soft

FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky příjemný prohlížeč obrázků, převodník a editor. Má pěknou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení obrázků, správu, porovnání, odstranění červených očí, odesílání e-mailů, změnu velikosti, oříznutí a úpravy barev.

Windows
XnView je nástroj pro prohlížení a převod grafických souborů. Vytvořil Pierre-Emmanuel Gougelet
Windows
PortableApps.com
ReactOS
JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Windows
PortableApps.com
vysoce kvalitní software pro úpravu fotografií, který vám umožní opravit a vylepšit fotografie. Vytvořil Mooii Tech
Mac
Windows
Windows S
Náhled je jednoduchá a elegantní aplikace Apple pro prohlížení a práci s obrázky a PDF ... Vytvořeno společností Apple

Náhled je jednoduchá a elegantní aplikace společnosti Apple pro prohlížení a práci s obrázky a dokumenty PDF.

Mac
gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME. Funkce Prohlížeč obrázků Vytvořil projekt GNOME
Mac
Linux
GNOME
Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animace pro Windows s funkcí snímání obrazovky. Vytvořil Chun Sejin

Představte si obrázek & amp; Prohlížeč animací pro Windows s funkcí snímání obrazovky.

Windows
Windows Mobile
Oko GNOME je prohlížeč obrázků GNOME. Vytvořeno v projektu GNOME

Eye of GNOME je oficiální prohlížeč obrázků pro pracovní prostředí GNOME. S ním můžete prohlížet jednotlivé obrazové soubory i velké sbírky obrázků. Eye of GNOME podporuje různé formáty obrazových souborů. Knihovna GdkPixbuf určuje, které formáty souborů Eye of GNOME mohou načíst a uložit.

Linux
Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE.

Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE. Může načíst a uložit všechny formáty obrázků podporované KDE, ale Gwenview může také procházet soubory GIMP (* .xcf).

Mac
Linux
KDE
Geeqie je lehký prohlížeč obrázků založený na Gtk + pro operační systémy podobné Unixu. Vytvořil bruclik, nadvornik

Geeqie je lehký prohlížeč obrázků založený na Gtk + pro operační systémy podobné Unixu. To bylo rozeklané od GQview. Vývoj je zaměřen na funkce pro správu fotografií: raw formát, Exif /IPTC /XMP metadata a integraci s programy jako UFraw, ImageMagick, Gimp, gPhoto nebo ExifTool.

Linux
Xfce
Simplistic Image Viewer se zaměřením na rychlost vykreslování a přepínání mezi obrázky. Vytvořil FMJ-Software

Simplistic Image Viewer se zaměřením na rychlost vykreslování a přepínání mezi obrázky. Dobrý doplněk, když nejsou žádné možnosti úpravy.

Funkce zvýrazněných světel:

Windows
Nejlepší místo, kde se můžete těšit, organizovat, upravovat a sdílet všechny své digitální paměti. Vytvořeno společností Microsoft

Pomocí aplikace Fotografie můžete prohlížet nebo upravovat fotografie a videa v knihovně Obrázky a na jednotce OneDrive a importovat fotografie a videa. Aplikace Fotografie obsahuje širokou škálu možností úprav pro zdokonalení fotografií, od automatických oprav až po pokročilé úpravy.

Windows
Windows S
Windows Phone
QuickViewer je grafický prohlížeč obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků. Vytvořil KATO Kanryu

QuickViewer je prohlížeč grafických obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků.

Tento software provádí čtení obrazových dat předem. A kreslení importovaných obrazových dat na obrazovce pomocí OpenGL. Obrázky můžete procházet mnohem plynuleji než kdykoli předtím.

Windows
Linux
Hodnotenia: 

Použil jsem aplikace FastStone, které jsou velmi užitečné. Navíc jsem zvláště mluvil o KrojamSoft PhotoViewerPro, který je také velmi snadno použitelný spolu s skvělými funkcemi.

Nenašli jste ještě lepší prohlížeč FULL-SCREEN. Může začít s celou obrazovkou; lze snadno posouvat a přiblížit; zobrazuje informace o souboru při přesunutí myši do pravého rohu; zobrazuje lištu nabídek, když umístíte myš nad; umožňuje ukončení programu přesunutím myši vpravo nahoře a kliknutím. Rychlý start - snadné použití. NICE!

Více dobře známý software vždy dostává hlasy, ale tady jsou mé dva centy na MaxView - to jsou některé z důvodů, proč preferuji MaxView přes Picasa:

- indexování Picasa má chyby a kromě toho nejsem fanouškem indexování. Vím, kde mám fotky na svém HDD. -MaxView je někde kolem 500-1000% rychlejší než Picasa pro procházení RAW obrazů, protože používá náhled JPEG, spíše než vykreslovat nový náhled RAW pro každý snímek. -V MaxView je snadné konfigurovat výchozí foto editor. V Picase je to bolest. -MaxView je mnohem jednodušší než Picasa.

Main window
Supported formats
Viewer setting
FastStone MaxView až do verze 2.2 [released: 03 Nov 2008] byl nejlepší freeware program pro prohlížení obrázků v režimu celé obrazovky. Později se stala placeným produktem. Stále hledám volnou alternativu ...
Automaticky nereaguje na pořadí snímků v rámci složky, kde je ruční určování obrazu. Jsem si jistý, že existuje nějaká možnost, jak to napravit, ale skutečnost, že je to i otázka, je ...