Hlasoval jste 'down'.
Dcoder je mobilní kód kompilátor IDE pro Android, umožňuje vám kód na mobilu kdykoliv, kdekoliv v ... Vytvořil společnost Paprbit Technologies

Dcoder je mobilní kódovací IDE (kompilátor pro mobilní zařízení), kde lze kódovat a naučit algoritmy. Je přizpůsobena ke zlepšení kódovacích dovedností pomocí kompilace kódu a řešení algoritmů. Nyní se naučíte kód kdykoli a kdekoli.

Zvolte některou nebo všechny jazyky, s nimiž chcete pracovat:

1. C: učit C programování, silný univerzální jazyk.2. C ++: kompilátor GCC 6.33. Java: nejlepší programování jazyka Java, JDK 84. Python: učit se Python 2.7 a Python 3.5. C #: Mono kompilátor 46. Php: Php Interpreter 7.07. Objekt-C: kompilátor GCC8. Ruby: Ruby verze 1.99. Lua: Lua Interpreter 5.210. JS /NodeJS: motor Node.js 6.511. Go: Go Lang 1.6 Další informace »

12. VB.Net 13. F # 14. Společné Lisp 15. R 16. Scala 17. Perl 18. Pascal 19. Swift 20. Tcl 21, Prolog 22. Assembely 23. Haskell 24. Clojure 25. Kotlin 26. Groovy 27. Schéma 28 Rust29. Bf30. Html31. Css

Přidaný bonus: Dcoder používá editor Rich Text, který podporuje zvýraznění syntaxe a je vybaven potřebnými nástroji, aby vám nabídl všechny hranice, které má IDE nebo kompilátor kódu předpokládat.

Je to nejrychlejší kompilátor kódu (IDE), kódování a programovací aplikace dostupné pro Android.

Mezi hlavní funkce patří:

1. Rich Text Editor se zvýrazněním syntaxe (Editor kódu) 2. Číslo řádku, Automatické odsazení, Automatické doplnění Parenthesis.3. Vrátit znovu. Soubor Otevřít /Uložit.5. Vlastní návrh náhledu.6. Podpora více jazyků.7. Uživatelský vstup pro jazyky jako C, C ++, Java, Php, JavaScript, Node.js a další.8. Aktivní zobrazení ladění pro rychlejší přístup k výstupu.9. Důkladně navržené algoritmické problémy ke zdokonalení kódovacích dovedností a zpřístupnění programátorů. Vedoucí rada: Vědět, kde stojíte mezi obrovskou komunitou Dcoder. Vlastní zásuvka nabídek, Témata editoru vlastního kódu, Upravitelná velikost písma pro editor a mnoho dalšího!

Alternativy k Dcoder pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 13 programů podobných jako Dcoder.
Alternatives: 
Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Vytvořeno společností Microsoft

Microsoft Visual Studio je integrované vývojové prostředí (IDE) od společnosti Microsoft. Používá se k vývoji počítačových programů pro systém Microsoft Windows, stejně jako webové stránky, webové aplikace a webové služby.

Mac
Windows
Web
.NET Framework
Free, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru. Vytvořil Netbeans Open Source Community

Bezplatné, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru.

Mac
Windows
Linux
BSD
Python a Django IDE s refactorings, doplněním kódu, on-the-fly analýzou kódu a dalšími ... Vytvořeno pomocí JetBrains
Mac
Windows
Linux
BSD
Chcete-li kód kdykoli ladit a jakékoliv místo. Vytvořeno kódem :: Blocks Team

Kód :: Bloky je zdarma vytvořený C ++ IDE, který splňuje nejnáročnější potřeby jeho uživatelů. Je navržen tak, aby byl velmi rozšiřitelný a plně konfigurovatelný.

IDE se všemi funkcemi, které vývojář potřebuje, má konzistentní vzhled, pocit a provoz napříč platformami.

Windows
Linux
BSD
Komodo Edit je rychlý, inteligentní, bezplatný a open-source editor kódu. Vytvořil ActiveState
Mac
Windows
Linux
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD

UltraEdit je ideální textový, HTML a HEX editor a pokročilý editor PHP, Perl, Java a JavaScript pro programátory. UltraEdit je vítězem v oboru a podporuje 64bitové zpracování souborů na disku (standardní) na 32bitových platformách Windows (Windows 2000 a novější).

Mac
Windows
Linux
CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js.

CodeLite je open-source platforma pro platformu C /C ++ /PHP a Node.js. Je známo, že CodeLite pracuje na různých OS, včetně:

Mac
Windows
Linux
wxWidgets
KDevelop - IDE platformy pro C, C + +, Python, JavaScript a PHP

KDevelop je bezplatný open source IDE (integrované vývojové prostředí) pro Linux, Windows (beta) a macOS (experimentální). Jedná se o plnohodnotný, rozšiřitelný modul IDE pro C /C ++, Python, JavaScript a PHP. Je založen na knihovnách KDevPlatform a KDE a Qt.

Windows
Linux
BSD
KDE
Cross-platform IDE pro C a C ++ Vytvořeno pomocí JetBrains

Inteligentní platforma C /C ++ IDE. CLion je nové IDE, které vám pomáhá být produktivnější při vývoji aplikací s operačními systémy C a C ++ pro Windows, Linux a OS X.

Mac
Windows
Linux
IntelliJ IDEA
Dcoder code on mobile, Drawer
Dcoder mobile code compiler ide, multiple compiler support
Dcoder compiler for android, Multiple Themes
Dcoder je skvělá aplikace, s kterou můžeme kódovat na mobilním telefonu s 35+ programovacími jazyky, nejen to, je to jediná aplikace s rozsáhlou desktopovou myšlenkou jako podporu témat.