Hlasoval jste 'o úroveň výš'.
Cxxdroid je nejvíce snadno použitelný vzdělávací C a C ++ IDE pro Android. Vytvořil IIEC

Funkce: - kompilátor C /C ++ offline: pro spuštění C /C ++ programů není vyžadován žádný internet. - Správce balíčků a vlastní repozitář s předinstalovanými balíčky pro běžné knihovny, jako Boost, SQLite, ncurses, libcurl atd. Příklady k dispozici pro rychlé učení. - Plně vybavený terminál Emulator. - C /C ++ tlumočník módu (REPL) založený na CERN Cling je také k dispozici. - Vynikající výkon s pokročilou kompilátor caching technologie. - Čistý a zralý architektura: nyní kód je analyzován a kompilován se stejným kompilátorem a IDE se úplně nerozpadne kvůli běhovým chybám ve vašich programech:) - uživatelské rozhraní navrhnuté s ohledem na rychlost a použitelnost: zapomenout na neobyčejné klávesové zkratky nebo kombinaci dotykových tlačítek spustit program .... Více informací »

Funkce editoru: - Předpověď kódu v reálném čase, automatické odsazení a kódová analýza stejně jako v jakémkoli reálném IDE. * - Rozšířená klávesnice se všemi symboly, které musíte naprogramovat v jazyce C ++. - Zvýraznění syntaxe & amp; themes.- Tabs.- Jedno kliknutí na Pastebin.

* Funkce označené hvězdičkou jsou k dispozici pouze ve verzi Premium.

Důležité upozornění: Cxxdroid vyžaduje minimálně 150 MB volné interní paměti. Doporučuje se 200 MB +. Více, pokud používáte těžké knihovny, například Boost.

Podílejte se na vývoji produktu Cxxdroid tím, že nahlásíte chyby nebo nám poskytnete požadavky na funkce. Ceníme si to. Seznam funkcí, které ještě nejsou k dispozici, ale pracujeme na jejich přidání: - Multifile projekty - Debugger

Jelikož Cxxdroid je hlavním cílem pomoci uživatelům učit se programovací jazyk C ++, je naší první prioritou portování běžných knihoven. Všimněte si, že při požadavku na přidání knihovny.

Funkcie: 
Alternativy k Cxxdroid pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako Cxxdroid.
Alternatives: 
Free, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru. Vytvořil Netbeans Open Source Community

Bezplatné, open-source integrované vývojové prostředí pro vývojáře softwaru.

Mac
Windows
Linux
BSD
Qt Creator je multiplatformní vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je ... Vytvořeno Qt Projectem

Qt Creator je integrované vývojové prostředí C ++, JavaScript a QML, které je součástí SDK pro Qt Framework.

Mac
Windows
Linux
BSD
CppDroid je jednoduchý C /C ++ IDE zaměřený na učení programovacích jazyků a knihoven. Funkce: Vytvořil Anton Smirnov

CppDroid je jednoduchý C /C ++ IDE zaměřený na učení programovacích jazyků a knihoven.

Android
Android Tablet
C4droid je uživatelsky příjemný (ale výkonný) kompilátor C /C ++ IDE + C /C ++ pro Android. Základní funkce:

C4droid je uživatelsky přívětivý (ale výkonný) kompilátor C /C ++ IDE + C /C ++ pro platformu Android.Basic: - Offline C kompilátor: vytvořit vlastní aplikace v zařízení Android a spustit je bez přístupu k Internetu - editor se zvýrazněním syntaxe, tabulátory, dokončení kódu, formátování kódu, p

Android
Dcoder je mobilní kód kompilátor IDE pro Android, umožňuje vám kód na mobilu kdykoliv, kdekoliv v ... Vytvořil společnost Paprbit Technologies

Dcoder je mobilní kódovací IDE (kompilátor pro mobilní zařízení), kde lze kódovat a naučit algoritmy. Je přizpůsobena ke zlepšení kódovacích dovedností pomocí kompilace kódu a řešení algoritmů. Nyní se naučíte kód kdykoli a kdekoli.

Android
CppCode je offline C /C ++ IDE & amp; Překladač: Vytvořil Anton Smirnov

CppCode je offline C /C ++ IDE & amp; Překladač:

iPhone
iPad