Crello je online editor grafického designu, který nabízí více než 6000 bezplatných návrhových šablon pro sociální ... Vytvořeno společností Depositphotos

Crello je nový vizuální editor, který zjednodušuje proces návrhu pro každého. Je to snadné řešení, které eliminuje potřebu komplexních návrhových nástrojů pro vytváření vizuálních efektů. Nyní si můžete vytvořit vlastní vzory za pár kliknutí. Vyberte si formát, vyberte šablonu a přizpůsobte ji - 3 snadné kroky k vynikajícímu designu. Crello má sbírku více než 6 000 bezplatných šablon, 29 různých formátů pro tiskové a webové obrazy, 10 000 vektorů a více než 60 milionů obrázků z Depositphotos, aby vám vyhovělo vaše projekty. Můžete vytvářet cokoli od příspěvků v sociálních médiích až po plakáty - Crello dělá navrhování přístupné všem .... Více informací »

Funkcie: 
Alternativy k Crello pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Crello.
Alternatives: 
Open Source vektorový grafický editor s funkcemi podobnými Illustratoru, CorelDrawu nebo Xara ... Vytvořil Inkscape
Mac
Windows
Linux
Windows S
BSD
PortableApps.com
X11
MacPorts
...
XQuartz
Designové prezentace, grafika sociálních médií a další. Vytvořil Canva, Pty Ltd
Web
iPhone
iPad
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rychle prototypujte webové stránky a rozhraní aplikací se softwarem Adobe Fireworks CS4. Vytvářejte a optimalizujte obrázky pro web rychleji a přesněji než kdykoli předtím pomocí vylepšené sady nástrojů.

Mac
Windows
Vectr je bezplatný grafický editor. Vytvořil Vectr Labs Inc.

Volný vektorový grafický software používaný pro tvorbu grafiky snadno a intuitivně.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS

Gravit Designer je vektorový grafický nástroj s bohatými funkcemi. Je to instalovatelná desktopová aplikace. To je také v aplikaci prohlížeče pro ty, kteří dávají přednost. Má všechny konstrukční prvky, o kterých si je tento spisovatel vědom v Inkscape, bez nedávných problémů.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome OS
Vytvořte poutavé sociální snímky za 30 sekund.

Rozšíření webové služby Buffer.com, Pablo usnadňuje vytváření poutavých snímků pro sociální sdílení.

Web
Navrhněte online z počítače, tabletu nebo telefonu Vytvořil Desygner Pty Ltd

Desygner je online a mobilní designové řešení, které nabízí jednodušší alternativu k drahým a komplikovaným návrhovým sadám.

Nástroj pro spolupráci umožňuje každému vytvořit krásné návrhy bez ohledu na úroveň dovedností.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Lucidpress je webová aplikace pro navrhování a rozvržení, která umožňuje komukoliv vytvořit ... Vytvořeno společností Lucid Software

Lucidpress je webová aplikace pro návrh a rozvržení, která umožňuje komukoli vytvářet krásné tiskové a digitální dokumenty.

PERFECT FOR PRINT: Vyloučili jsme frustraci tradičních nástrojů pro rozložení - snadno vytváříme letáky, brožury, bulletiny, časopisy a fotoknihy.

Web
Animatron je snadno použitelný a výkonný online animátor HTML5, který umožňuje ... Vytvořil Dmitry Skavish

Animatron je snadno použitelný a výkonný online animátor, který umožňuje uživatelům vytvářet ohromující animace a videa přímo v prohlížeči. Jedná se o cloud: žádné instalace a žádné pluginy.

Web
Jednoduchý a snadno použitelný grafický nástroj. Vytvořil Průvodce návrháři

DesignWizard je online grafický nástroj, který uživatelům umožňuje vytvářet a sdílet skvělý vizuální obsah během několika sekund. Náš specializovaný tým výzkumníků a grafických designérů přidává tisíce nových obrázků a šablon každý týden.

Web
Nejrychlejší způsob, jak vytvořit vizuály a zdvojnásobit váš zájem o sociální média. Vytvořil Stencil

Vytvoření vizuálního obsahu by mělo být jednoduché, zábavné a lehké. Stencil (https://getstencil.com/) je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit krásné vypadající obrazy rychleji než kdy předtím.

Mac
Windows
Web
EvolveUI je přizpůsoben pro uživatele, projektanty, architekty informací, interakční návrháře ... Vytvořil Tribaloid

Prototyp, design a export na web! EvolveUI je web design nástroj speciálně přizpůsobený pro uživatele, návrháři, architekti informací, návrháři interakce a webové vývojáře. EvolveUI je postaven na HTML, JavaScriptu a CSS.

Web
Chrome