CrackArt je bezplatný open source 3D nátěr a texturu aplikace, která zahrnuje texturu malování ... Vytvořil Mankua Software Inc.

CrackArt je bezplatná open source 3D nátěrová a texturní aplikace, která zahrnuje texturu, textura, procedurální materiály a textury a mnoho dalšího.

CrackArt je k dispozici pod licencí ZLib. CrackArt nabízí robustní, flexibilní objektově orientovanou zásuvnou architekturu. CrackArt je určen k vytváření vysoce kvalitních materiálů a textur.

Import a export, kompatibilita bitmap, vytváření a deformace sítí, vykreslování a pečení textury jsou všechny nástroje implementované jako plug-iny. Další informace »

Důležitou vlastností aplikace CrackArt je její otevřenost vůči softwaru třetí strany, která může úplně zbavit software svého standardního vzhledu a pomocí jádra jej přeměňuje na vysoce přizpůsobený 3D nástroj.

CrackArt je navržen tak, aby byl nezávislý na platformě, ale zatím je dostupná pouze verze Win32 CrackArt.

CrackArt obsahuje pluginy pro 3dsmax a Maya. Import a export plug-inů pro 3DS, Collada a FBX.

Alternativy k CrackArt pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako CrackArt.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
PixelStyle Photo Editor pro Mac je software pro editaci fotografií a grafický design ... Vytvořeno společností EffectMatrix Ltd.

PixelStyle Photo Editor 3.5.1 pro Mac je all-in-one Photo Editor pro Mac s obrovskou škálou špičkových filtrů: osvětlení, rozostření, zkreslení, posunutí, stíny, záře ...

Mac
Hodnotenia: 

něco špatného s odkazem na web, ale může být staženo na adrese sourceforgehttp: //sourceforge.net/projects/crackart/

Texture painting
Texture baking
Materials editor
Spline modeling
UV Atlas Modifier
něco se mýlí s webovým odkazem, ale může být stahováno na sourceforge http://sourceforge.net/projects/crackart/