Corel PHOTO-PAINT je vektorová ilustrace a aplikace pro rozložení stránky v ... Vytvořil společnost Corel Corporation

Corel PHOTO-PAINT je aplikace vektorové ilustrace a rozvržení stránky, která je součástí programu CorelDRAW Graphics Suite.

Editor obrázků

Retušování a vylepšení fotografiíTabulární tvorba a digitální lakováníRAW editace obrázkůStreamline web export

Přetočte fotografie na úžasné snímky, které vám diváci brzy nezapomenou s pokročilými funkcemi pro úpravy fotografií v aplikaci Corel PHOTO-PAINT.

Alternativy k Corel Photo-Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Corel Photo-Paint.
Alternatives: 

Paint.NET je bezplatný software pro úpravu obrázků a fotografií. Má intuitivní a inovativní uživatelské rozhraní s podporou vrstev, neomezené vrácení zpět, speciální efekty a širokou škálu užitečných a výkonných nástrojů.

Windows
Windows S
.NET Framework
PixelStyle Photo Editor pro Mac je software pro editaci fotografií a grafický design ... Vytvořeno společností EffectMatrix Ltd.

PixelStyle Photo Editor 3.5.1 pro Mac je all-in-one Photo Editor pro Mac s obrovskou škálou špičkových filtrů: osvětlení, rozostření, zkreslení, posunutí, stíny, záře ...

Mac
WidsMob Retoucher je vynikající program pro retušování fotografií, který je schopen snížit šum obrazu ...

Retušér Widsmob poskytuje umělecké fotografické efekty, včetně fotografické denoise, filmového obalu, efektu rybího oka, úpravy barev a dalších funkcí. Foto Funkce De-noise, před další úpravou fotografií, je třeba nejprve použít software pro redukci šumu, aby se fotografie rozmazaly.

Mac
Top 1 Profesionální malba, Kreslicí software pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Software Studio

MyBrushes Paint pro Mac aplikaci vám umožní malovat na nekonečné plátno a PLAYBACK celý výkres.

Mac
iPhone
iPad
RealWorld Photos je bezplatný přenosný editor fotografií pro Windows. Vytvořeno společností RealWorld Graphics

RealWorld Photos je editor obrázků zaměřený na retušování fotografií a dávkové zpracování obrazu. Může být použita k úpravě expozice, odstranění červených očí nebo škrábanců, úprava tvarů, vylepšení fotografií nebo použití vodoznaků v dávce.

Windows
Přátelství Fotografie do videa konvertují nejlepší aplikaci iOS pro vytváření senzačních videí z vašich obrázků ... Vytvořil Web Triangle LLC

Přátelství Fotografie do videa konvertují nejlepší aplikaci pro iOS a vytvářejí tak senzační videa z vašich obrázků přátel. Shromažďuje obrázky z poskytnutého zdroje a převádí je na videa, která můžete později sledovat v sekci Uložit videa.

iPhone
iPad