Alternativy k Clip Studio Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 0 programů podobných jako Clip Studio Paint.
Hodnotenia: 

Přestože aplikace Clip Studio Paint nebo CSP byla původně zaměřena na manga a komické umělce, má mnoho funkcí, které jsou stejně dobré nebo dokonce lepší než populární konkurenti jako Photoshop, SAI nebo Krita. Pro jeden motor kartáčů je skvělý, má velkou knihovnu skladových kartáčků a velkou výhodu, že můžete vytvořit vektorové tahy s libovolným štětcem a texturou. Díky tomu jsou retroaktivní opravy velmi snadné (POZNÁMKA: vektorové tahy jsou rastrové rastry!). To, co mě prodalo, bylo neuvěřitelně přirozené pocity kartáčů a prolnutí. Funguje to realisticky, vlastně míchá tahy a ne jen překrývá to, jako v mnoha jiných softwarů. Díky tomu je malování opravdu zábavné a jediné programy, s nimiž jsem se setkal, to bylo lepší, když to bylo Corel Painter a Paintstorm Studio.

Takže nebuďte zmateni tím, že je to label jako "manga studio", je to software na vysoké úrovni pro ilustraci, skicování, konceptuální umění a dokonce i tradiční animaci po jednotlivých snímcích.

Děkujeme za sdílení Alternativea. Je opravdu dobré mít medibang. Je to úžasné. Mám Clip Studio v mém PC, byl jsem najít podobnou aplikaci pro Android a našel jsem váš blog. Hodně mi to hodně pomáhá.

Miluju citlivost programu - je to jednoduše ten nejlepší nástroj pro kreslení, jaký jsem kdy použil! Rozhraní je čisté a efektivní. Barevný motor je FABULOUS. Doslova jsem křičel "WOW !!!" když jsem ho začal používat. (Nikdy předtím jsem to neudělala se žádným softwarem, který jsem použila.) Máte tady vítěze!

Blank Canvas
Tool editing dialog
Wide variety of built-in tools, brushes, and effects
Thousands of templates and textures of manga and comic production
Touch friendly UI specifically for tablet PCs
Posable 3D models with customizable proportions, clothes, hair, and expressions
Flexible workspace arrangement