Malovat v 3D přes textilní švy s lehkostí. Vytvořil Blacksmith3D

3D umělci, kteří používají populární balíky modelování, animace a vykreslování, se velmi dobře integrují s Blacksmith3D (B3D). 2D umělci to považují za velmi intuitivní, protože má standardní vzhled aplikací 2D barvy & ale je to pravda 3D.

Klíčové vlastnosti • Malování textur ve vysokém rozlišení - (využívající technologii 64 bitů) Výkon systému RAM a CPU jsou jedinými omezujícími faktory. Jinými slovy, to nezávisí na vašich schopnostech 3D grafické karty. • Vrstvené obrazové vrstvy - stejně jako vaše oblíbená aplikace 2D barvy! Vytvořte libovolný počet vrstev, změňte režimy míchání a síly pro dokonalé kompozice textury. • Deformery sekáče - vystrojte modely za chodu pomocí silných nových deformátorů Blacksmith3D. Stejně jako štětce na barvy, můžete použít rychlé tahy ve výřezu tak, aby vyčnívaly, hladily, zplošťovaly, ostřely a obrysovaly detaily, které jste nikdy nepomysleli. Dláta pro obrys je obzvlášť silná, protože umožňuje jednoduché kreslení křivek na povrchu, automaticky vytahovat okolní vrcholy, vytvářet detaily tam, kde to dříve nebylo možné. • Mapování a vykreslování v reálném čase. Natírejte přímo na mapách posunutí a /nebo nárazů a uvidíte výsledek v reálném čase. Co vidíte, je to, co dostanete, protože není potřeba vařit mapy. Každý tah štětce se okamžitě aplikuje na mapy. • Mapování Auto-UV - pomocí Průvodce nastavením barvy použijte auto-UV jen na libovolný soubor objektů jediným kliknutím. V ideálním případě se používají s texty s vysokým rozlišením a renderery, které nerozmazávají nebo neodstraňují textury, aby zachovaly strukturu kolem UV švů. • Přednastavení - ukládání nástrojů, výřezů a obložení kartáčem jako předvolby pro rychlé opětovné použití během projektů • Vytvoření vlastních vlastních klávesových zkratek ... Více informací »

Blacksmith3D nabízí přímou integraci s téměř libovolnými dalšími 3D aplikacemi, protože importuje a exportuje OBJ, FBX & Typy souborů CR2 a & amp; importuje soubory PP2 a DUF a také má MAT & MOR možnosti exportu.

Funkcie: 
Alternativy k Blacksmith3D pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 4 programů podobných jako Blacksmith3D.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
CrackArt je bezplatný open source 3D nátěr a texturu aplikace, která zahrnuje texturu malování ... Vytvořil Mankua Software Inc.

CrackArt je bezplatná open source 3D nátěrová a texturní aplikace, která zahrnuje texturu, textura, procedurální materiály a textury a mnoho dalšího.

Windows