Přeměňte své fotky na hotovost. Vytvořil Ambia Fund LLC

Belacam - Snap, Post, Placené. Je to tak snadné. Na Belacamu můžete snít na oběd snímek vaší stravy a vaše pravidelné fotografie na dovolenou vám mohou pomoci financovat dovolenou samotnou.

Funkcie: 
Alternativy k Belacam pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 7 programů podobných jako Belacam.
Alternatives: 
webové stránky pro obraz a video Vytvořil SmugMug

Online sociální fotografie a komunita pro sdílení krátkých videí. Flickr vám pomáhá organizovat obrovské množství fotografií, které máte, a nabízí vám, svým přátelům a rodině způsob, jak o nich vyprávět příběhy.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome
Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím řady ... Vytvořil Kevin Systrom a Mike Krieger

Instagram je rychlý, krásný a zábavný způsob, jak sdílet svůj život s přáteli prostřednictvím série obrázků. Přiložte fotku do svého iPhone, vyberte filtr, který přemění vzhled a pocit, pošlete na Facebook, Twitter nebo Flickr - je to stejně snadné jako koláč.

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
PixelFed je federovaná platforma pro sdílení obrázků, napájená protokolem ActivityPub. Vytvořil Dansup

Pixelfed je open-source federovaná platforma. Můžete si spouštět svou vlastní instanci nebo se připojit k ní.

Web
Self-Hosted
S programem PicsArt můžete své fotografie transformovat do uměleckých děl pomocí dynamických kreativních nástrojů - to vše s ... Vytvořeno pomocí PicsArt

PicsArt kombinuje nejlepší vlastnosti mnoha fotografických aplikací, je to jeden z nejlepších a nejúplnějších editorů fotografií, které jsou k dispozici zdarma na trhu pro zařízení se systémem Android.Picture editor - Tuny fotografických filtrů, koláže, rámečky, samolepky, textové efekty, klipar

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Pro tvůrce, tvůrce, aplikace VSCO vám pomůže oslovit váš tvůrčí potenciál v komunitě ... Vytvořil společnost Visual Supply Company (VSCO)

VSCO je iPhone, iPod Touch & Aplikace s fotoaparátem Android w /elegantní, minimální možnosti zpracování.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Photobucket nabízí hostování obrázků a sdílení fotografií a videí zdarma. Vytvořil Photobucket

Photobucket nabízí hostování obrázků a bezplatné sdílení fotografií a videí. Obrázky mohou být organizovány do alb. Až 2 GB je k dispozici jako volný start, nejnižší placený plán poskytuje 52 GB plus mnoho dalších plánů

Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Retrica je jednoduché fotografování a sdílení aplikací s téměř nekonečnou kombinací živých filtrů ... Vytvořil Venticake Inc.

Každý den miliony lidí všude zachycují a sdílejí miliony vzpomínek na Retricu s:

Android
iPhone
Kindle Fire
Nakonec dostávám zaplaceno za mé fotky na rozdíl od Instagramu. Budoucnost je tady!