AzPainter je plný barevný program pro Linux.
Alternativy k AzPainter pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 0 programů podobných jako AzPainter.
Hodnotenia: 

Instalace vyžaduje, abyste spustili několik příkazů v terminálu, ale naštěstí soubor readme zobrazí seznam požadovaných balíčků, které byste měli mít možnost nainstalovat přímo z terminálu, pokud používáte distribuci se správnými úložišti. Byl jsem schopen nainstalovat to v Kubuntu 15.10 popadnutím těch balíčků, které mi chybí přes terminál, a následováním instrukcí pro instalaci.

Jakmile nainstalujete AzPainter, je velmi snadné si na něj zvyknout a být uživatelsky příjemný. Má sadu nástrojů a GUI, které mi připomínají Paint Tool Sai a Fire Alpaca na Windows. Celkově lze říci, že velký program kreslení a malování s podporou tabletů citlivých na tlak (Wacom, v mém případě). Je to lehčí na zdroje a přímočařejší než GIMP, díky čemuž je snadné skočit přímo do a začít kreslit. To může výstup soubory ve formátu PSD, takže je snadné přejít na GIMP v případě potřeby. Doufejme, že se to nakonec ukáže v různých softwarových centrech, protože to je opravdu něco, co by měli vyzkoušet všichni umělci na Linuxu.