Vyjmout a zkontrolovat návrhy skici, PSD, XD a Figma Vytvořil Avocode, Inc.

Kontrola návrhů a exportování aktiv

Otevřete náčrtek, Adobe XD, Adobe Photoshop a Figma na macOS, Windows a Linux nebo v prohlížeči. Generujte CSS, Swift & amp; Kód systému Android z vrstev, export obrázků, písma, styly, výběr barev, rozměry, vzdálenosti a další.

Udržujte návrhy uspořádané v cloudu

Nahrajte neomezené soubory Sketch, PSD, XD nebo Figma na jedno bezpečné místo, kde má váš tým přístup, otevřete je ke stažení 24 hodin denně. Uspořádejte návrhy v projektech a synchronizujte návrhové verze. Další informace »

Komentovat a poskytnout vizuální zpětnou vazbu

Pozvat členy týmu a snadno spravovat oprávnění uživatelů. Poskytněte přesnou připomínku k návrhu pomocí připomínek a získejte oznámení, když se něco změní.

Alternativy k Avocode pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako Avocode.
Alternatives: 
Sketch je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným ... Vytvořeno Bohemian Coding

Skica je vektorová aplikace pro kreslení s Mac s intuitivním, výkonným a přehledným rozhraním.

Mac
Bezplatný návrhový nástroj pro vývojáře, který umožňuje otevřené soubory jako psd, aplikace náčrtu nebo prosté obrázky ... Vytvořil Keyang Xiang

PSDETCH je zcela bezplatný nástroj, který funguje jak online, tak i offline, aby projektanti a vývojáři pracovali těsněji a jednodušeji. Umožňuje konstruktérům více se zaměřit na návrh a vývojáře, a tak snadno získává informace potřebné přímo z návrhových souborů.

Mac
Windows
Linux
Web
Chrome
Safari
Adobe Photoshop
Opera
...
Brackets
Firefox
Skica pro Windows. Otevře, upraví a uloží soubory .sketch. Vytvořil Ikony8

Lunacy je nativní aplikace systému Windows, která otevírá, upravuje a ukládá soubory .sketch. Stručně řečeno, je to dlouho očekávaná skica pro Windows. Řeší velkou bolest projektových týmů pracujících na různých operačních systémech a zlepšuje proces přechodu od návrhu k vývoji.

Windows
Windows S
Adobe Creative Cloud je kolekce grafického designu, úprav videa a vývoje webu ... Vytvořeno společností Adobe Systems Inc.

Adobe Creative Cloud, dříve Adobe Creative Suite, je kolekcí aplikací pro grafický design, úpravy videa a vývoj webových aplikací společnosti Adobe.

Služba Adobe Creative Cloud obsahuje následující aplikace a další (nejméně 20 aplikací ve skupině Creative Cloud):

Mac
Windows
Nativní Linux aplikace pro UI a UX design postavený v Vala a Gtk Vytvořil Alessandro Castellani

Akira je nativní aplikace Linux Design postavená ve Vala a GTK. Akira se zaměřuje na nabízení moderního a rychlého přístupu k UI a UX Design, zaměřenému především na webové designéry a grafické designéry.

Linux