Artecture vám umožňuje kreslit, kreslit a malovat jako nikdy předtím.

Vychutnejte si více než 30 jedinečných vysoce kvalitních nástrojů pro kreslení a malování. Naladějte je tak, aby odpovídaly vaší vlastní chuti. Budete to rádi. Jsou to milovníci umění pro milovníky umění jako vy. Je to jednoduché, krásné a zábavné, všechny dohromady. Můžete udělat vše, od vytváření poznámek až po rychlé architektonické náčrty, kresby, ilustrace, barvy vody a olejomalby. Cítí se tak skutečné. Nejlepší část: je to zdarma. Žádné reklamy .. žádné žádosti o stažení.

Získejte a objevte přirozený a autentický zážitek z kreslení, malování & skicování na plátně. Další informace »

Alternativy k Artecture Draw, Sketch, Paint pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 14 programů podobných jako Artecture Draw, Sketch, Paint.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
Autodesk Sketchbook kreslící software nabízí uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které ... \ t Vytvořeno společností Autodesk

Autodesk Sketchbook kreslicí software nabízí uživatelsky příjemné a intuitivní uživatelské rozhraní, které je tak rychlé a intuitivní, že mohou být produktivní i během několika minut.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

MediBang Paint je lehký software pro ilustraci a vytváření komiksů ve Windows a Mac OS.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno použít.

FireAlpaca je editor obrázků, který lze snadno a snadno používat. Umožnili jsme poskytnout zcela zdarma ke stažení, abychom mohli naše produkty zažít více uživatelů z celého světa. Je k dispozici pro uživatele Mac i Windows! Rádi bychom, abyste tuto skvělou příležitost zažili poprvé.

Mac
Windows
Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala ... Vytvořil Corel Corporation

Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala vzhled a chování tradičních médií spojených s kresbou, malbou a tiskem. Je určen pro použití v reálném čase profesionálními digitálními umělci jako funkční kreativní nástroj.

Mac
Windows
Profesionální skicování, kreslení a malování software s nekonečným plátnem. Vytvořeno 61 Solutions, Inc.

Nekonečná definice. Mischief používá revoluční reprezentaci mrtvice. Získejte bohatství kartáčů založených na pixelech a škálovatelnost vektorů. Přiblížit libovolnou velikost a získat PERFECT hranu. Export na jakoukoliv velikost a rozlišení

Mac
Windows
Wine
Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. Vytvořil Mark Pazolli

Seashore je open source editor obrázků pro Mac OS Xs Cocoa framework. To představuje přechody, textury a anti-aliasing jak pro text a tahy štětce. Podporuje více vrstev a editaci alfa kanálů. Je založen na technologii GIMP a používá stejný nativní formát souboru.

Mac
Jednoduchý, ale krásný přírodní mediální obraz a skicování. Vytvořeno společností Ambient Design Ltd.

Jednoduchý, ale půvabný program pro malování a skicování. Umělecká orientace, ale schopná načítat /ukládat soubory photoshopu. Velmi levná alternativa k Painterovi s elegantním rozhraním.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
GPS (aka Gimp Paint Studio) je sbírka kartáčů, vzorů, barevných přechodů, doprovodných ... Vytvořil Ramón Miranda

GPS (aka Gimp Paint Studio) je soubor kartáčů, vzorů, barevných přechodů, doprovodných přednastavení nástrojů a dynamiky. Přednastavení nástroje jsou jednoduše uložené možnosti nástroje, velmi užitečná funkce GIMP.

Mac
Windows
Linux
GIMP
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckých ... Vytvořil Timur Baysal
Verve (Slovník: Energie a nadšení ve vyjádření myšlenek, zejména v uměleckém výkonu nebo kompozici ...) je výsledkem zvědavé myšlenky, že jsem se pokusil pomocí grafického hardwaru spustit simulaci dynamiky dynamiky.
Windows
Skici je dokonalá kombinace krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nebudete ... Vytvořil Tayasui.com

Skice jsou dokonalou kombinací krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nenajdete nikde jinde.

Skica je ideální plátno, které je ideální pro získávání nápadů, ilustrací, malby, vše, co si vaše kreativní myšlenka dokáže představit.

Mac
iPhone
Android Tablet
iPad