Pomocí aplikace ArcSoft PhotoStudio můžete vylepšovat a upravovat všechny své digitální fotografie. Vytvořil ArcSoft, Inc.

Pomocí aplikace ArcSoft PhotoStudio můžete vylepšovat a upravovat všechny své digitální fotografie.ArcSoft PhotoStudio je výkonný software pro úpravu fotografií, který obsahuje řadu pokročilých nástrojů, filtrů a speciálních efektů ve velmi přátelském uživatelském rozhraní. Začátečníci ocení přímočarý design, zatímco pokročilí uživatelé budou milovat výkon a kontrolu. Program obsahuje vše, co potřebujete ke správě, vylepšení, tisku a kreativitě s digitálními fotografiemi! Magic-cut pomáhá extrahovat objekt z pozadí. Funkce zkrášlení tváře vám pomáhá vylepšovat tváře fotografií. Kouzelný film a více než 40 efektů učiní vaše fotografie neporovnatelnou .... Více informací »

Funkcie: 
Alternativy k ArcSoft PhotoStudio pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 5 programů podobných jako ArcSoft PhotoStudio.
Alternatives: 
Od pokročilých obrazových filtrů po profesionální lokální úpravy, Polarr Photo Editor je ... Vytvořil Polarr

Od vysoce přesných světelných a barevných nástrojů, přes pokročilé nastavení jasnosti a dehaze až po schopnost vytvářet a ukládat vlastní filtry. Polarr je ideálním editorem fotografií pro blogery, studenty i profesionály s fotografiemi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
...
Android Tablet
iPad
Chrome
Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nešla s fotorem. Vytvořil Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd.

Připravte se na fotografování tam, kde žádná fotografie ještě nebyla s Fotorem.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
Kindle Fire
PixelStyle Photo Editor pro Mac je software pro editaci fotografií a grafický design ... Vytvořeno společností EffectMatrix Ltd.

PixelStyle Photo Editor 3.5.1 pro Mac je all-in-one Photo Editor pro Mac s obrovskou škálou špičkových filtrů: osvětlení, rozostření, zkreslení, posunutí, stíny, záře ...

Mac
Přátelství Fotografie do videa konvertují nejlepší aplikaci iOS pro vytváření senzačních videí z vašich obrázků ... Vytvořil Web Triangle LLC

Přátelství Fotografie do videa konvertují nejlepší aplikaci pro iOS a vytvářejí tak senzační videa z vašich obrázků přátel. Shromažďuje obrázky z poskytnutého zdroje a převádí je na videa, která můžete později sledovat v sekci Uložit videa.

iPhone
iPad
photo editor home interface
HDR Photo
Cool effects