Amazon WorkDocs je plně spravovaný, bezpečný podnikový úložný a sdílený servis se silným ... Vytvořil Amazon.com

Služba Amazon WorkDocs je plně spravovaná a bezpečná podniková služba pro ukládání a sdílení dat se silnými ovládacími prvky pro administraci a zpětnou vazbou, která zlepšují produktivitu uživatelů.

Alternativy k Amazon WorkDocs pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako Amazon WorkDocs.
Alternatives: 
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Cloudová služba Vytvořeno společností Apple

Uchovávejte e-maily, kontakty, kalendáře, fotografie, hudbu, knihy, aplikace a další položky v cloudu a přistupujte k nim ve všech zařízeních.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
SugarSync je nejlepší způsob zálohování, přístupu, synchronizace a sdílení všech souborů a složek včetně ... Vytvořil SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovat, zálohovat a vzdáleně přistupovat k souborům a složkám v počítači nebo v počítači Mac. Můžete také vzdáleně prohlížet soubory ze systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
OwnDrive je služba pro ukládání dat v cloudu, která poskytuje přístup k lidem ...

Služba OwnDrive je služba pro ukládání cloudů zaměřená na zabezpečení a ochranu soukromí, která poskytuje přístup k datům lidí kdekoli, kdykoli a z jakéhokoli zařízení. Vlastní DriveDrive usnadňuje ukládání, synchronizaci a sdílení dat.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Služba Cloud Station synchronizuje data ve všech zařízeních, jako jsou počítače, mobilní zařízení nebo ... Vytvořeno společností Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLOGII NAS ####

Společnost Synology nabízí cenově výhodné, vysoce kapacitní a přitom naprosto soukromé cloudové řešení, které vám pomůže synchronizovat soubory mezi všemi zařízeními.

CLOUD & amp; FILE SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
FlowCloud je online cloud storage GET 120GB ZDARMA! Vytvořeno společností Flowinity

FlowCloud je bezplatná služba * Online File Storage, která vám poskytuje 120 GB ZDARMA, placené plány jsou také k dispozici, ale nejsou nuceny.120 GB ZDARMA PLÁN je ZDARMA FOREVER!

Web
Flowinity
Plně vybavený Cloud Drive & amp; Osobní asistent. Vytvořil zelon88

HRCloud2 - plně vybavený domácí disk Cloud a osobní asistent, který umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat uživatelské účty pro přátele a rodinu, přistupovat k souborům z libovolného místa, konvertovat obrázky, média, dokumenty, prezentační soubory, 3D modely a archivy do jiných formátů.

Linux
Web
Self-Hosted
Online služba hostování souborů. Vytvořil Teknik

Teknik se věnuje pokroku v oblasti technologií a nápadů a tyto služby poskytujeme těm, kteří se pokoušejí inovovat.

Web
Icedrive je cloud skladování, zálohování a sdílení souborů služby s prohlížeči, desktop a mobilní aplikace. Vytvořil ID Cloud Services LTD

Služba Icedrive je cloudová služba, služba zálohování a sdílení souborů s prohlížeči, stolním počítačem a mobilními aplikacemi.

Desktopová aplikace Icedrive umožňuje uživatelům připojit svůj úložný prostor v cloudu jako skutečný pevný disk.

Windows
Web
Android
Android Tablet
Můžete nahrát soubory bez registrace. Neexistují žádné limity.

Soubory můžete nahrát bez registrace. Neexistují žádné limity.

Web