Adobe Spark Post je zábavný a rychlý způsob vytváření úžasné grafiky pro všechny příležitosti. Vytvořeno společností Adobe

Součástí sady Adobe Spark, Spark Post je zábavná a rychlá cesta, jak vytvořit úžasnou grafiku při všech příležitostech. Začněte ve vteřinách s profesionálně navrženými, pútavými šablonami, které můžete vyladit v jednoduchých krocích. Vyberte fotografii, přidejte text a aplikujte témata pro okamžité vytvoření krásných obrázků. Každá kohouta nabízí úplně nové rozvržení, barevné palety, typografické styly a filtry - žádné zkušenosti s designem nevyžadují. Snadno sdílejte svůj design prostřednictvím svých oblíbených sociálních platforem, textu nebo e-mailu, abyste zapojili své publikum .... Více informací »

VLASTNOSTI:

- Krmení čerstvých vzorů v remixu - Začněte ve vteřinách pomocí ručně vytvořených šablon vytvořených pro společenské sdílení. - Navrhněte své živé fotografie & amp; Animované video příspěvky - Jedním klepnutím vytvoříte okouzlující animované příspěvky a sdílejte je jako videa nebo Live Photos - Přednastavené grafické velikosti - Vytvářejte návrhy, které vyniknou na každé sociální platformě - Témata - Přeměňte text a fotografie na profesionálně vyhlížející grafiku Jednoduché dotykové ovládání - Magický text - Změna velikosti textu - krásná typografie se automaticky aplikuje automaticky - Změna velikosti - Okamžitě změňte svůj design pro sociální účely pomocí jediného klepnutí - Automatický rekonstrukce - Změňte celou barevnou kombinaci vašeho designu to pop v tapu - Hand-Picked Fonts & Tvůrce grafických designérů přizpůsobí každou příležitost - Fotografie zdarma Premium - Přístup k půl milionu nádherných, vysoce kvalitních fotografií přímo v aplikaci - Uložené projekty - Designy jsou uloženy automaticky, takže je můžete vyladit a znovu použít s novou fotografií a textu .- Okamžité sdílení - Sdílejte svůj příspěvek přímo prostřednictvím služby Instagram, Twitter, Facebook, e-mail, textová zpráva a další. Nebo je můžete později uložit na Rollový fotoaparát - rozlišení vysoké kvality 2560x2560px zaručuje ostré a jasné grafiky hlaviček, snímků, stolních počítačů a dalších funkcí.

Alternativy k Adobe Spark Post pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 8 programů podobných jako Adobe Spark Post.
Alternatives: 
Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor. Vytvořeno společností Adobe

Adobe Fireworks je bitmapový a vektorový grafický editor.

Rychle prototypujte webové stránky a rozhraní aplikací se softwarem Adobe Fireworks CS4. Vytvářejte a optimalizujte obrázky pro web rychleji a přesněji než kdykoli předtím pomocí vylepšené sady nástrojů.

Mac
Windows
Navrhněte online z počítače, tabletu nebo telefonu Vytvořil Desygner Pty Ltd

Desygner je online a mobilní designové řešení, které nabízí jednodušší alternativu k drahým a komplikovaným návrhovým sadám.

Nástroj pro spolupráci umožňuje každému vytvořit krásné návrhy bez ohledu na úroveň dovedností.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Mondrian nabízí všechny nástroje potřebné pro tvorbu, úpravu a export jednoduchých souborů SVG. Vytvořil Artur Sapek

Mondrian nabízí všechny nástroje potřebné k vytvoření, úpravě a exportu jednoduchých souborů SVG.

Web
Rychle a snadno vytvářejí ohromující návrhy pro firmy, rodinu a přátele Vytvořil Gravit GmbH

Od tvůrců Gravit Designer je Klex zjednodušený ilustrační nástroj, který vám pomůže rychle a snadno vytvářet ohromující obrazy pro společenské sdílení, pro obchodní nebo osobní účely.

Web
Nejrychlejší způsob, jak vytvořit vizuály a zdvojnásobit váš zájem o sociální média. Vytvořil Stencil

Vytvoření vizuálního obsahu by mělo být jednoduché, zábavné a lehké. Stencil (https://getstencil.com/) je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit krásné vypadající obrazy rychleji než kdy předtím.

Mac
Windows
Web
Vytvářejte poutavé obrázky a návrhy pro sociální média nebo pro tisk s PixTellerem. Vytvořil PixTeller

PixTeller může být používán jakýmkoli obchodníkem z digitálního průmyslu, bloggerem nebo majitelem webových stránek a každým, kdo potřebuje návrhy pro osobní použití nebo obchodní projekty. Je to spořič času a peněz - žádná instalace softwaru.

Web
Vytvořte detailní katalogy, krásné letáky, více ceníků, e-pohlednic a slevových kupónů na ... Vytvořeno společností Microsoft Corporation

Aplikace Sprightly, aplikace Microsoft Garage, umožňuje okamžitě vytvářet podrobné katalogy, krásné letáky, více ceníků, elektronické karty a slevové kupóny na cestách. Není třeba najímat drahé designéry, aby profesionální design kvalitní obsah pro vaše podnikání nebo osobní použití.

Android
iPhone