Upravte video rychleji než kdy dříve s výkonným, více připojeným programem Adobe Premiere® Pro CC. Vytvořeno společností Adobe

Upravte video rychleji než kdy dříve s výkonným, více připojeným programem Adobe Premiere® Pro CC. Desítky zbrusu nových funkcí zahrnují přepracovanou časovou osu, lepší správu médií a efektivní třídění barev. Synchronizujte nastavení a zkratky na libovolný počítač v libovolné pozici pro úpravy na světě a získejte přístup k novým funkcím v okamžiku jejich uvolnění. Celý tvůrčí svět, společně na jednom místě.

Adobe Premiere Pro CC je výkonný, přizpůsobitelný, nelineární editor videa, který vám umožní upravovat cestu. Importujte a libovolně kombinujte prakticky jakýkoli typ média, od videozáznamu pořízeného v telefonu až po záznam s rozlíšením 5 kB a vyšším rozlišením, a poté upravte ve svém původním formátu bez ztráty časového překódování. Další informace »

Elegantní a vysoce intuitivní uživatelské rozhraní Adobe Premiere Pro CC vás osvobodí, abyste se soustředili na tvůrčí práci. Časově přizpůsobitelná časová osa a řada zkratek pro editaci umožňují rychlejší úpravy pomocí klávesnice.

Zůstat organizován je snadný díky robustním možnostem správy médií. Použijte příkazy Propojit a Vyhledejte, stejně jako pracovní postupy XML a AAF, abyste mohli přesně rozhodnout o aktivitách vašeho projektu. S požadavky na kratší výrobní plány a formáty digitálních médií s vysokým rozlišením je rozhodující výkon v reálném čase s bohatými složitými sekvencemi - a Adobe Premiere Pro CC přináší nejrychlejší řešení v oboru. Přehrávač Mercury Playback podporuje většinu formátů a nyní můžete používat více GPU k urychlení časy vykreslování a exportu.

Používáte-li Creative Cloud ™, synchronizujte své oblíbené nastavení, klávesové zkratky a rozvržení pracovního prostoru na libovolném počítači, v jakékoli pozici pro úpravy na světě. Adobe Premiere Pro CC je součástí Adobe Creative Cloud úzce integrována s dalšími kreativními aplikacemi Adobe.

Alternativy k Adobe Premiere Pro pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 1 programů podobných jako Adobe Premiere Pro.
Alternatives: 
DaVinci Resolve kombinuje nejmodernější světový barevný korektor s profesionálními ... Vytvořil Blackmagic Design

Kompletní sada pro editaci, korekci barev a profesionální audio postprodukci, to vše v jediné aplikaci.

Mac
Windows
Linux
Hodnotenia: 

Nejlepší alternativa imho ... blender bývala jen pro 3D modelování /animace, ale nedávné aktualizace opravdu upravují video

https://www.google.com/search?q=blender+video+editace

Jak mohu stáhnout toto?

Podle názoru je to zlatý standard v průmyslu

Nekonečný řez pro nebo sonyvegas

Adobe Premiere Pro CC 2017
Adobe Premiere Pro CC 2017
Adobe Premiere Pro CC 2017
Adobe Premiere Pro CC 2017
Adobe Premiere Pro CC 2017
Adobe Premiere Pro CC 2017
Trochu pomalé pro staré počítače, ale rozhodně kompletní, aby se celý film!
nejlepší alternativu imho ... blender býval jen pro 3D modelování /animace, ale nedávné aktualizace opravdu vylepšily editaci videa https://www.google.com/search?q=blender+video+editing