Vytvořte expresivní kresby na cestách s přirozenými kreslicími nástroji, jako jsou tužky a akvarelové kartáče. Vytvořil Adobe Systems, Inc.

Skica vám dává kreslicí nástroje, které přirozeně působí na plátno, včetně grafitové tužky, inkoustového pera a směšovacích značek. Vestavěné kartáče otvírají ještě tvůrčí možnosti. Použijte Rozdělit zobrazení, chcete-li si výkresy a panel nástrojů vedle sebe na stejné obrazovce. Potom posílejte své náčrty přímo do pracovní plochy Photoshop CC a přemístěte je na další úroveň.

Funkcie: 
Alternativy k Adobe Photoshop Sketch pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 11 programů podobných jako Adobe Photoshop Sketch.
Alternatives: 
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com

MyPaint je rychlý program malování s důrazem na použití na celou obrazovku. To vám umožní zaměřit se na umění místo programu. Pracujete na svém plátně s minimem rozptýlení, rozhraní vyvoláváte pouze tehdy, když jej potřebujete.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Autodesk Sketchbook kreslící software nabízí uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní, které ... \ t Vytvořeno společností Autodesk

Autodesk Sketchbook kreslicí software nabízí uživatelsky příjemné a intuitivní uživatelské rozhraní, které je tak rychlé a intuitivní, že mohou být produktivní i během několika minut.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
iPad
Kindle Fire

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
Procreate je nejvýkonnější a intuitivní digitální ilustrace aplikace pro iPad. Vytvořil Savage Interactive

Procreate je nejvýkonnější a intuitivní digitální ilustrace App k dispozici pro iPad. Je nabitý funkcemi, které milují umělci, včetně 120 neuvěřitelných kartáčů, pokročilého míchání vrstev, 64bitového výkonu a jedinečně výkonného kartáčového motoru.

iPhone
iPad
Apple Watch
Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala ... Vytvořil Corel Corporation

Corel Painter je rastrová digitální umělecká aplikace vytvořená tak, aby co nejpřesněji simulovala vzhled a chování tradičních médií spojených s kresbou, malbou a tiskem. Je určen pro použití v reálném čase profesionálními digitálními umělci jako funkční kreativní nástroj.

Mac
Windows
Profesionální skicování, kreslení a malování software s nekonečným plátnem. Vytvořeno 61 Solutions, Inc.

Nekonečná definice. Mischief používá revoluční reprezentaci mrtvice. Získejte bohatství kartáčů založených na pixelech a škálovatelnost vektorů. Přiblížit libovolnou velikost a získat PERFECT hranu. Export na jakoukoliv velikost a rozlišení

Mac
Windows
Wine
Jednoduchý, ale krásný přírodní mediální obraz a skicování. Vytvořeno společností Ambient Design Ltd.

Jednoduchý, ale půvabný program pro malování a skicování. Umělecká orientace, ale schopná načítat /ukládat soubory photoshopu. Velmi levná alternativa k Painterovi s elegantním rozhraním.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Skici je dokonalá kombinace krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nebudete ... Vytvořil Tayasui.com

Skice jsou dokonalou kombinací krásy, jednoduchosti a síly, opravdu jedinečné kombinace, kterou nenajdete nikde jinde.

Skica je ideální plátno, které je ideální pro získávání nápadů, ilustrací, malby, vše, co si vaše kreativní myšlenka dokáže představit.

Mac
iPhone
Android Tablet
iPad
ChibiPaint je otevřený zdroj oekaki applet, software, který umožňuje lidem kreslit a malovat online ... Vytvořil Marc Schefer

ChibiPaint je open source oekaki applet, software, který umožňuje lidem kreslit a malovat online a sdílet výsledky s dalšími umělými nadšenci. Můžete začít používat tuto stránku právě v této sekci v sekci Oekaki nebo ji stáhnout a integrovat do svého vlastního webu. Upozornění:

Windows
Top 1 Profesionální malba, Kreslicí software pro Mac. Vytvořeno společností EffectMatrix Software Studio

MyBrushes Paint pro Mac aplikaci vám umožní malovat na nekonečné plátno a PLAYBACK celý výkres.

Mac
iPhone
iPad
To je velmi dobré pro akvarel malování