Adobe Acrobat je rodina aplikačního softwaru a webových služeb vyvinutých společností Adobe Systems pro ... Vytvořeno společností Adobe

Ulehčte práci s Adobe Acrobat DC, důvěryhodným tvůrcem PDF. Použijte aplikaci Acrobat ke konverzi, úpravě a podepisování souborů PDF na stole nebo na cestách.

Acrobat DC je úplně přepracovaná verze stolních verzí nejlepších řešení PDF ve světě.

Obsahuje mobilní aplikaci, takže můžete na libovolném zařízení vyplnit, podepsat a sdílet soubory PDF. A díky službám Document Cloud můžete vytvářet, exportovat, upravovat a sledovat soubory PDF odkudkoliv - a zůstat připojeni k nedávným souborům ve všech vašich zařízeních. Další informace »

Existují dvě verze tohoto programu: Standard a Pro. Verze Pro má další nástroje, zejména možnost konvertovat naskenované dokumenty do upravitelných a prohledávatelných souborů PDF.

Adobe také nabízí Adobe Acrobat Reader DC zdarma. Podporuje poznámky, nikoli však editaci.

Alternativy k Adobe Acrobat DC pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 0 programů podobných jako Adobe Acrobat DC.
Hodnotenia: 

Adobe Acrobat 9 Pro Extended mě dnes zaujal tím, jak malý soubor PDF vytváří. Nastavte si pozorně nastavení a získáte stránku A4 B /W 300dpi - 20Kb. Další software ve formátu PDF šplouchal místo na disku, zejména volné materiály, které byly dodány s tiskárnou Lexmark.

Tradice značky, intuitivní užitečné ...
Právě jsem viděl aktuální cenu pro Acrobat DC, a ani nejsem si jistý, jestli si právě Adobe v tomto okamžiku vytáhne nohy. Požádají o 30 USD /mt. pro celý balíček. Vzhledem k obecně abnormální kvalitě ...