Nejlepší správce digitálních aktiv na trhu

Společnost ACDSee Photo Studio Standard 2018, vyvinutá po desetiletí, splňuje požadavky moderního zpracování obrazu. Photo Studio Standard 2018 i nadále nabízí důvěryhodné nástroje pro správu digitálních aktiv, které jsou založeny na efektivitě a jsou spojeny s principy úpravy fotografií pro praktické amatérské uživatele. Díky vylepšením založeným na produktivitě, jako je mobilní synchronizace, efektivnější import, vylepšená zařízení pro vytváření klíčů a kategorizace, a mnoho dalšího, Photo Studio Standard poskytuje všechny základní prvky, které potřebujete pro pracovní postup při fotografování .... Více informací »

Alternativy k ACDSee Photo Studio pro Windows, Linux, Android, Iphone a podobně. Filtrování podle licence a prohlédni pouze free nebo open source alternativní programy. Tento seznam obsahuje 15 programů podobných jako ACDSee Photo Studio.
Alternatives: 
Open source fotografická pracovní aplikace aplikace a surový vývojář Vytvořeno uživatelem darktable.org

darktable je virtuální fotografická a temná komora pro fotografy: spravuje vaše digitální negativy v databázi a umožňuje jejich prohlížení pomocí zoomovatelného blesku. také vám umožní vytvářet syrové obrazy a vylepšovat je.

Mac
Windows
Linux
BSD
nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU ... Vytvořil Markus Diem, Stefan Fiel a Florian Kleber

nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU Public License v3. nomacs je malý, rychlý a schopný zpracovat nejběžnější obrazové formáty včetně obrázků RAW. Navíc je možné synchronizovat více diváků.

Mac
Windows
Linux
JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Vytvořil David Kleiner

JPEGView je malý a rychlý prohlížeč /editor pro obrázky ve formátu JPEG, BMP, PNG, GIF a TIFF. Poskytuje se průběžné zpracování obrazu - umožňuje nastavit typické parametry jako ostrost, vyvážení barev, kontrast a lokální podexponování /přeexponování.

Windows
PortableApps.com
Shotwell je open source organizátor fotografií určený pro pracovní prostředí GNOME. Vytvořil Yorba

Shotwell je organizátor fotografií s otevřeným zdrojovým kódem určený pro pracovní prostředí GNOME.

Funkce

Linux
gThumb je prohlížeč obrázků a prohlížeč pro pracovní prostředí GNOME. Funkce Prohlížeč obrázků Vytvořil projekt GNOME
Mac
Linux
GNOME
PhotoQt je jednoduchý, ale výkonný a dobře vypadající prohlížeč obrázků, napsaný v Qt, publikovaný jako ... Vytvořil Lukas Spies

PhotoQt je jednoduchý, ale výkonný a dobře vypadající prohlížeč obrázků, napsaný v Qt, publikovaný jako open-source, a zcela free.Photo přichází s řadou funkcí. Většina funkcí, které byste očekávali od prohlížeče obrázků, by tam měla být. Všechny funkce PhotoQt jsou velmi snadné.

Windows
Linux
Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE.

Gwenview je prohlížeč obrázků pro KDE. Může načíst a uložit všechny formáty obrázků podporované KDE, ale Gwenview může také procházet soubory GIMP (* .xcf).

Mac
Linux
KDE
Oko GNOME je prohlížeč obrázků GNOME. Vytvořeno v projektu GNOME

Eye of GNOME je oficiální prohlížeč obrázků pro pracovní prostředí GNOME. S ním můžete prohlížet jednotlivé obrazové soubory i velké sbírky obrázků. Eye of GNOME podporuje různé formáty obrazových souborů. Knihovna GdkPixbuf určuje, které formáty souborů Eye of GNOME mohou načíst a uložit.

Linux
Geeqie je lehký prohlížeč obrázků založený na Gtk + pro operační systémy podobné Unixu. Vytvořil bruclik, nadvornik

Geeqie je lehký prohlížeč obrázků založený na Gtk + pro operační systémy podobné Unixu. To bylo rozeklané od GQview. Vývoj je zaměřen na funkce pro správu fotografií: raw formát, Exif /IPTC /XMP metadata a integraci s programy jako UFraw, ImageMagick, Gimp, gPhoto nebo ExifTool.

Linux
Xfce
QuickViewer je grafický prohlížeč obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků. Vytvořil KATO Kanryu

QuickViewer je prohlížeč grafických obrázků pro pohodlné procházení mnoha obrázků.

Tento software provádí čtení obrazových dat předem. A kreslení importovaných obrazových dat na obrazovce pomocí OpenGL. Obrázky můžete procházet mnohem plynuleji než kdykoli předtím.

Windows
Linux
Aplikace pro správu osobních fotografií pro pracovní prostředí GNOME. F-Spot je založen na MONO

Aplikace pro správu osobních fotografií pro pracovní prostředí GNOME. F-Spot je založen na MONO

Linux
qView je prohlížeč obrázků založený na Qt navržený tak, aby byl praktický a minimální Vytvořil jurplel

qView je prohlížeč obrázků Qt navržený tak, aby byl praktický a minimální, dostupný pro systémy Windows, MacOS a Linux

Mac
Windows
Linux

Funkce: Automatická správa mezipamětiNa žádost o generování miniatur a metadatVolba importovat fotografie a videa z mobilního zařízení nebo digitálního fotoaparátu v systému Mac Rychle organizovat a ukládat panoramatické snímky a obrazy HDRZlepšená stabilita a výkonFlexibilní zpracování dávek Fl

Mac
Windows
PhotoQt je jednoduchý, ale výkonný a dobře vypadající prohlížeč obrázků, napsaný v Qt, publikovaný jako ... Vytvořil Lukas Spies

PhotoQt je jednoduchý, ale výkonný a dobře vypadající prohlížeč obrázků, napsaný v Qt, publikovaný jako open-source, a zcela free.Photo přichází s řadou funkcí. Většina funkcí, které byste očekávali od prohlížeče obrázků, by tam měla být. Všechny funkce PhotoQt jsou velmi snadné.

Windows
Linux
Lehký prohlížeč obrázků se základním zpracováním obrazu.

Toto je lehký prohlížeč obrázků se základním zpracováním obrazu.

Windows
Hodnotenia: 

ACDsee 2.41 byl rychlý, hladký & amp; elegantní prohlížeč obrázků, který podporuje většinu formátů obrázků. Od té doby se stal nafouklý a pomalejší kvůli nechtěným funkcím.

Vše, co chci, je rychlý elegantní prohlížeč obrázků na celé obrazovce, který můžu snadno přepínat několika klávesami. Rychlé načítání, rychlé zobrazení, zkreslení obrazu při redukci velkých obrazů, nízké využití paměti.

Novější verze ACDsee jsou nafouknuté monstra ve srovnání s tím, co kdysi bylo. IrfanView to nesnižuje, jak je to ošklivé, pomalé a vůbec ne uživatelsky přívětivé.

Toto je uvedeno pod OSX, ale není k dispozici verze pro Mac.

Použil jsem tyto stránky k vyzkoušení všech alternativ k ACDSee, a žádný z nich se blíží, pokud jde o skutečné funkce pro správu obrázků, jako je značkování a třídění obrázků. (Pokud jste ...
Líbilo se mi AcdSee před 15 lety: za tu dobu to byla úžasná kvalita softwaru. Uplynuly však roky, nová verze AcdSee přichází - ale všechno zůstává stejné. Stejná codebase, stejné UI (to ...