Moderní webový makro rekordér s otevřeným zdrojovým kódem a selenium IDE.  Vytvořil a9t9 software GmbH

Kantu je nejpopulárnější webový makro rekordér s otevřeným zdrojem. Pokud existuje nějaká činnost, kterou musíte opakovat, stačí vytvořit webové makro. Až to budete potřebovat, celé makro se spustí kliknutím na tlačítko a provedete práci pro vás.

Mac
Windows
Linux
Chrome
BotForce365 je kognitivní platforma RPA pro vizuální vytváření, trénování, nasazení a automatizaci nejsilnějších ... Vytvořil IDHAYAN KUMARESAN

BotForce365 je platforma Cognitive RPA, která umožňuje vizuálně vytvářet, vycvičit, nasadit a automatizovat nejmocnější inteligentní roboty s pokročilými funkcemi RPA, AI NLP, ChatBot, Computer Vision a Machine Learning.

Windows
Problém & amp; Software pro sledování projektů Vytvořil Atlassian

JIRA je důvěryhodný 11 000 firem a je vedoucím nástrojem pro sledování chyb, sledování problémů a řízení projektů. JIRA kombinuje sledování problémů, agilní řízení projektů, přizpůsobitelný pracovní tok a rámec pro integraci plug-in pro zvýšení rychlosti vašeho týmu pro vývoj softwaru.

Web
Self-Hosted
Služby CRM (Customer Relationship Management) na vyžádání pro řízení celofiremního prodeje ... Vytvořil Zoho

Služby CRM (Customer Relationship Management) na vyžádání pro správu celofiremního prodeje, marketingu, zákaznické podpory a objednávek.

Web
Microsoft Office Outlook
Microsoft Office Suite
Sdílejte a synchronizujte všechny své týmové práce Vytvořil Sonata

Visto je nástroj, který poskytuje efektivitu vašemu podniku a vašemu týmu prostřednictvím toků a formulářů.

Mac
Windows
Web
Android
Android Tablet
Greenshot je lehký nástroj pro screenshoty optimalizovaný pro produktivitu s optickými znaky ... Vytvořil Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je nástroj s nízkou hmotností, optimalizovaný pro produktivitu s podporou optického rozpoznávání znaků (OCR).

Mac
Windows
monday.com (dříve dapulse) je vizuální nástroj pro řízení projektů, který pomáhá transformovat cestu ... Vytvořeno v pondělí

Dapulse změnila svůj název na pondělí!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows