S.S.E. File Encryptor je multiplatformní šifrovací /dekryptor souborů a složek. Vytvořil Paranoia Works

Bezpečně šifrujte své soukromé a důvěrné soubory nebo celé složky. Proces šifrování /dešifrování se jednoduše provádí přetažením vybraných souborů nebo složek do okna aplikace.

Mac
Windows
Linux
Instaluje android na počítač. Na základě systému Android-x86 Vytvořil Beijing Chaozhuo Technology Co., Ltd.

Phoenix OS je osobní počítačový operační systém, který je dále zkoumán a vyvíjen na platformě Android, orientuje se především na inteligentní tablety, notebooky, stolní počítače a další velkoformátová zařízení.

Windows
Linux
Android
Android Tablet
Bandcamp pomáhá umělcům prodávat svou hudbu a obchod přímo svým fanouškům a pomáhá fanouškům objevovat ... Vytvořil Bandcamp

Bandcamp pomáhá umělcům prodávat svou hudbu a obchod přímo svým fanouškům a pomáhá fanouškům objevovat novou hudbu a přímo podporovat ty, kteří ji dělají.

Web
Udělejte hudbu s bezplatným nástrojem napříč platformami Vytvořil Paul Giblock & amp; Tobias Doerffel

LMMS je bezplatná alternativa ke komerčním programům, jako je FL Studio, která umožňuje vytvářet hudbu s počítačem. To zahrnuje tvorbu melodií a rytmů, syntézu a míchání zvuků a uspořádání vzorků.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad

Oficiální popis: VMware Workstation Pro umožňuje provozovat více operačních systémů jako virtuální stroje (včetně Windows VM) na jednom počítači se systémem Windows nebo Linux.

Windows
Linux