ArchBang je jednoduchá distribuce distribučních verzí GNU /Linuxu, která vám poskytuje ...

ArchBang je jednoduchá distribuce distribučních verzí GNU /Linuxu, která vám poskytuje lehký systém Arch Linuxu kombinovaný se správcem oken Openbox. Vhodné pro stolní i přenosné systémy - je rychlé, stabilní a vždy aktuální.

Jméno ArchBang je inspirováno CrunchBang Linuxem.

Linux
Zorin OS je snadno použitelný operační systém založený na Linuxu, který je navržen tak, aby byl váš počítač rychlejší ... Vytvořil OS Zorin

Zorin OS je multifunkční operační systém navržený speciálně pro uživatele Windows, kteří chtějí mít snadný a hladký přístup k Linuxu. Je založen na Ubuntu, což je nejoblíbenější operační systém Linux na světě.

Linux

PaintTool SAI je vysoce kvalitní a lehký obraz software, plně podpora digitizéru, úžasné anti-aliased obrazy, poskytují snadný a stabilní provoz, tento software, aby digitální umění zábavnější a pohodlnější.

Windows
Manjaro je uživatelsky přívětivá Linuxová distribuce založená na nezávisle vyvinutém Archu ... Vytvořil Manjaro Linux

Manjaro je uživatelsky přívětivá Linuxová distribuce založená na nezávisle vyvinutém operačním systému Arch. V rámci komunity Linux je Arch sám známý tím, že je výjimečně rychlou, výkonnou a lehkou distribucí, která poskytuje přístup k nejnovějšímu špičkovému a krvácejícímu okraji softwaru.

Linux
Arch Linux
Linux Mint je jednou z nejpopulárnějších distribucí Linuxu pro stolní počítače a používá ji miliony lidí.
Linux
Ubuntu
Slack spojí veškerou vaši komunikaci na jednom místě. Vytvořil Slack Technologies, Inc.

Slack spojí veškerou vaši komunikaci na jednom místě. Jedná se o zasílání zpráv, archivaci a vyhledávání moderních týmů v reálném čase.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell