nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU ... Vytvořil Markus Diem, Stefan Fiel a Florian Kleber

nomacs je bezplatný prohlížeč obrázků pro systémy Windows, Linux a Mac, který je licencován pod GNU Public License v3. nomacs je malý, rychlý a schopný zpracovat nejběžnější obrazové formáty včetně obrázků RAW. Navíc je možné synchronizovat více diváků.

Mac
Windows
Linux

Affinity Designer je nejrychlejší, nejplynulejší, nejpřesnější vektorový grafický design. Všechny funkce, nástroje, panely a funkce byly vytvořeny od základu během pětiletého období a byly vyvinuty s potřebami kreativních profesionálů.

Mac
Windows
iPad
Online editor fotografií, který může pracovat se soubory PSD, XCF a Sketch (Photoshop, Gimp a Sketch App). Vytvořil Photopea

Online editor fotografií vytvořený pomocí HTML5. Otevřete, upravte a uložte soubory PSD a XCF - Photoshop a Gimp. Převod mezi PSD, XCF, JPG, PNG a WebP.

Web
Chrome OS

Affinity Photo je profesionální, plně funkční editor rastrové grafiky. Práce v afinitní fotografii je vždy aktivní a můžete posouvat a přibližovat při 60 fps, se živými náhledy a nedestruktivní aplikací.

Mac
Windows
iPad
Krita je kompletní kreativní aplikace skicování a malování s pokročilou, komerční kvalitou ... Vytvořil Nadace Krita

Krita je kompletní kreativní aplikace pro skicování a malování s pokročilými funkcemi komerční kvality. Je zdarma, open-source a je k dispozici na všech hlavních platformách stolních počítačů.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com