Aplikace ACDSee Photo Editor usnadňuje vytváření fotografií, které jste si vždy představovali. Vytvořil společnost ACD Systems International Inc.

Editor fotografií ACDSee Photo Editor usnadňuje vytváření fotografií, které jste si vždy představovali. Aplikujte ohromující efekty a filtry, bez námahy pracujte s vrstvami objektů, rychle vyřešte běžné chyby fotografií a proveďte pokročilé úpravy jako pro.

Windows
Batch-Notepad, který může nahradit, vkládat, mazat, kopírovat a přesouvat text ve více souborech hromadně! Vytvořil BinaryMark

Batch-Notepad, který může nahradit, vkládat, mazat, kopírovat a přesouvat text do více souborů hromadně!

Windows
Plně vybavený organizátor obrázků pro Mac. Vytvořil LittleHJ

Pixave's je inovativní organizátor obrázků s užitečným pracovním prostorem, který vám pomůže zaměřit se na obrázky.

Mac
Capture One Pro je přední software pro převodník a pracovní postup, který umožňuje fotografům ... Vytvořeno první fází

Capture One Pro je profesionální RAW konvertor, který nabízí dokonalou kvalitu obrazu s přesnými barvami a neuvěřitelnými detaily z více než 300 špičkových kamer - přímo z krabice.

Mac
Windows
Soubory SVG produkované vektorovými editory obecně obsahují mnoho nevyužitých prvků a atributů ... Vytvořil RazrFalcon

Soubory SVG produkované vektorovými editory obecně obsahují mnoho nevyužitých prvků a atributů, které jen vyhodí jejich velikost, aniž by poskytovaly lepší viditelnou kvalitu.

Mac
Windows
Linux
Free Audio Editor je zvukový editor pro Windows. Vytvořeno distribucí FAE

Free Audio Editor je zvukový editor pro Windows. Tento software umožňuje vytvářet a upravovat hlasové a jiné zvukové nahrávky. Části záznamu můžete vyjmout, kopírovat a vložit a v případě potřeby přidat efekty jako echo, zesílení a redukci šumu.

Mac
Windows
Vytvořit, Dokončit, Provést Vytvořil Ableton

Živý je software pro vytváření hudebních nápadů, jejich přeměnu na hotové písně a dokonce i jejich přenášení na scénu.

Mac
Windows
Lehký přenosný BSD licencovaný foto editor pro Windows zaměřený na výkon a použitelnost. Vytvořil Tanner Helland

PhotoDemon poskytuje ucelený výběr nástrojů pro úpravu fotografií ve formátu 8 MB. Běží na jakémkoli počítači se systémem Windows (XP přes Win 10) a nevyžaduje instalaci. Lze jej snadno spustit z karty USB nebo karty SD.

Windows

Funkce: Automatická správa mezipamětiNa žádost o generování miniatur a metadatVolba importovat fotografie a videa z mobilního zařízení nebo digitálního fotoaparátu v systému Mac Rychle organizovat a ukládat panoramatické snímky a obrazy HDRZlepšená stabilita a výkonFlexibilní zpracování dávek Fl

Mac
Windows

Stránky