Moho má vše, co potřebujete k úžasným, profesionálním animacím. Vytvořil společnost Smith Micro Software

Anime Studio, zábavné, rychlé a cenově dostupné 2D animační softwarové řešení, zahrnuje vše, co umělci a fanoušci potřebují vytvořit kvalitní karikatury, filmy, anime a vystřihovat animace od začátku do konce.

Mac
Windows
BFileSync je jednoduchá aplikace pro kopírování nebo přesouvání souborů mezi SD kartou a jiným externím úložištěm ... Vytvořil BMat Apps

** DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Tato aplikace nemusí fungovat správně v systému Android Oreo kvůli nové změně zavedené společností Google, která způsobila neúspěch kritické funkce. V současné době jsem v procesu hledání opravy. Omlouvám se ...

Android
Android Tablet
Zabezpečená, synchronizovaná synchronizace osobních informací se šifrovanou a časovanou synchronizací. Vytvořil EteSync

Zabezpečená, synchronizovaná cloudová synchronizace mezi osobními informacemi pro Android a pracovní plochu. V současné době jsou k dispozici kontakty a kalendáře, s více na cestě.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
BSD
Self-Hosted
Jamendo je komunita volné, legální a neomezené hudby publikované pod licencí Creative Commons. Vytvořil Teleca Polsko

Jamendo je komunita volné, legální a neomezené hudby publikované pod licencí Creative Commons. Sdílejte hudbu, stáhněte své oblíbené umělce!

Web
Android
iPhone
Blackberry
Shapr3D. Modelování magie pro iPad Pro. Vytvořil shapr3d

Shapr3D je revoluční 3D modelovací software vytvořený výhradně pro váš iPad Pro a tužku Apple.

Shapr3D je jediná skutečně mobilní aplikace pro CAD - rychlý, ale přesný způsob vytváření 3D modelů pro strojírenství, design, 3D výtisky a další.

iPad
Shift je e-mailový klient, který umožňuje procházení pošty, kalendáře, disku a oblíbených aplikací ... Vytvořil Redbrick

S klientem Google pro pracovní plochu, který umožňuje procházet poštu, kalendář, disk + vaše oblíbené aplikace & amp; Snadná rozšíření (pro Gmail, Outlook.com - Office 365 & Hotmail).

- Připojení neomezených účtů (Gmail, Doručená pošta, Outlook)

Mac
Windows
Linux
Upravte, sdílejte a nahrajte fotografie na cestách, nebo přistupujte k celé své online knihovně fotografií pomocí ... Vytvořeno společností Adobe

Úpravy, sdílení a odesílání fotografií na cestách nebo přístup k celé knihovně fotografií online rychlým pohybem prstů pomocí aplikace Adobe Photoshop Express pro iPhone, iPad a Android.

Windows
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Sdílení podnikových souborů, synchronizace a zálohování Vytvořil CodeLathe Technologies Inc

Potřebujete vlastní Dropbox nebo Box.net jako cloudové řešení? Získejte soubor FileCloud!

FileCloud je # 1 On-Premises File Storage, Mobile Access a Sync řešení pro firmy, podniky, univerzity / školy a poskytovatele hostingu.

Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Self-Hosted
Chrome
Microsoft Office Outlook
Gmail
Microsoft Office Suite
Firefox
Styl Jukebox Cloud Player je nejjednodušší způsob, jak vzít svou hudbu kdekoli a poslouchat ji na všech ... Vytvořil Digital Geek

Styl Jukebox Cloud Player je nejjednodušší způsob, jak vzít svou hudbu kdekoli a poslouchat ji ve všech zařízeních, online i offline.

Styl Jukebox je zdarma až 1000 skladeb a je k dispozici pro Windows, iOS, Android a Windows Phone.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
MediaMonkey je hudební přehrávač a správce hudebních knihoven s podporou více než 50 000 souborů a mnoha ... Vytvořil Ventis Media

MediaMonkey je hudební přehrávač a správce hudební knihovny s podporou 50 000 souborů a mnoha funkcemi pro organizaci, označování, konverzi a vypalování hudby. Má také pokročilé funkce podcastingu a synchronizace. MediaMonkey se synchronizuje s telefony iPhone, iPody a ostatními zařízeními MP3.

Windows
Android
Windows S

Stránky